2733
2771

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انار و اینکه یه سیب سرخ بگیر تو دستت بعد از نماز سوره یوسف رو بخون به اون سیب فوت کن بخورش رو زیبایی بچت تاثیر داره برای هوشش کندر بجو 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
انار و اینکه یه سیب سرخ بگیر تو دستت بعد از نماز سوره یوسف رو بخون به اون سیب فوت کن بخورش رو زیبایی ...

بجه الان پنج ماهه ست فکر کنم کندربرای قبل سه ماهگی باشه

لطفالایک نکنید،ممنون
بجه الان پنج ماهه ست فکر کنم کندربرای قبل سه ماهگی باشه

من میخوردم عزیزم نمیدونم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

سیب سرخ خیلی خوبه

من از اول بارداری تا اخرش روزی یکی میخوردم

الان بچه ام سفید پوسته و پوست شفاف و صافی داره

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️۱۴۰۳/۴/۲۱ پسر تپلی من یکساله شد😍 تیکر تولدبرای ۲ سالگیش رو گذشتم🥹
من میخوردم عزیزم نمیدونم 

بچه ات بدنیا اومد کندر نباید زیاد خورد بیش فعالی میاره اگر بارداری نخور کندر به اندازه کنجد ماه سه بارداری فقط

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده.. و اون زن که دشمن خواهر و شوهرشه دست از دعا و طلسم گرفتن براشون  برداره ...صلوات

کندر نخور که بیش فعالی میاره گردو بخور عالی 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده.. و اون زن که دشمن خواهر و شوهرشه دست از دعا و طلسم گرفتن براشون  برداره ...صلوات
بچه ات بدنیا اومد کندر نباید زیاد خورد بیش فعالی میاره اگر بارداری نخور کندر به اندازه کنجد ماه سه ب ...

من که الان بچم بزرگ شده ولی تو بارداری میخوردم کندر اونم نه هر روز بعضی روزا 

2706