2733
2771
عنوان

لطفا مذهبیا بیان

172 بازدید | 13 پست

راستش ۱۰ سال پیش میناکاری بلد بودم و انجام میدادم. تو یه گروه تلگرامی بودم که یه زن و شوهر هم بودن. ما باهم خیلی صمیمی بودیم و چت میکردیم البته پارا فراتر نمیزاشتیم اصلا. ی روز خانمه گفت من میخام برام سرویس میناکاری بزنی. منم قبول کردم و هزینه رو گفتمش اونم با مشورت با شوهرش برام پولو زد. منم براش سرویس رو زدم و بعد از یه ماه عکس هارو براش فرستادم. خانمه گفت خیلی ساده زدی و من مینای پرداز میخواستم و... خلاصه من گفتم ک شما که میدونستید من پرداز کار نمیکنم فعلا همیناس. اگر دوست داری آدرستو بده. شوهره هم هی میومد تو پی وی و به اونم همینا رو گفتم. خلاصه من ده باااااری گفتم که آدرستونو بدید بفرستم اونام آدرس نمیدادن ولی نمیگفتن که نمیخایمشون! و بعد از یه ماه گفتم خب شماره حساب بدید پولتونو برگردونم شماره حسابم نمیدادن!! خودمم هنوز برام سواله خیلی باهاشون حرف زدم و شماره حساب و آدرس ندادن. الان تکلیف این پوله چیه؟ حق الناسه؟؟

کاربری ۴ ساله ام ترکید.. بخاطر یه اعتراض مسالمت آمیز🤫🤫

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خیلی عجیبه کارشون تو گوگل سرچ کن پاسخگوی احکام انلاین 

اونجا بپرس عزیزم

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

اگه هیچ راهی برای پیدا کردنشچن نداری به نیتشون صدقه بده درسته اونا باید دقیق معلوم میکزدن چی میخوان ولی شما برای راحتی خیال خودت پول کامل به نرخ الان رو به نیتوشن صدقه بده اگه هم میتونی پیداشون کنی که بهشون بگو یا شماره حستب بدن یا میخوای صدقه بدی

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
چقدره پولش  یعنی ده ساله پیش خودت مونده  خب الان بهشون دسترسی داری ؟

پولش اونموقع اندازه ی یه سرویس میناکاری الانه. ولی خب بخدا من هزاربار گفتم آدرس بدید ندادن. گفتم خب سماره حساب بدید اونم ندادن. بااینکه پولشونو خرج مینای خام کرده بودم و... ولی گفتم جور کنم پولشونو برگردونم ک شماره حسابم ندادن

نه مینا کاری رو بفرست براشون تو زحمت خودت رو کشیدی پولش حقته وحلاله فقط کارت رو بفرست همین هر جوری ش ...

اونموقع خییییلی بهشون گفتم خانمه ک بعدا دیگه حتی جوابم نمیداد به شوهرش زیاد گفتم اونم طفره میرفت. اصن برام سواله چرا اینجوری رفتار کردن

منم چند سال  پیش تو اینستا لباس سفارش دادم چند ماه گذشت و نفرستادن..بعد خانومه پولمو پس فرستاد اشتباهی دویست تومن اضاف زد..بعد بهم گفت پولو سریع بربگردون منم عابر بانک دسترسم نبود گفتم صبر کن ..بهم گفت اگه تا ١٢ شب نزنی دیگه نزن..چند بارم پیام دادم جوابمو نداد..اخرم کلا اون پیجش قفل شد و جوابمو نداد

تا جایی که اطلاع دارم بله باید برگردونید و اگر واقعا دسترسی به هیچ عنوان ندارید باید از طرف ایشون در ...

خب اگر الان از لحاظ مالی توان نداشته باشم صدقه بدم چی؟؟

اگه هیچ راهی برای پیدا کردنشچن نداری به نیتشون صدقه بده درسته اونا باید دقیق معلوم میکزدن چی میخوان ...

به هر حال اگه وجدانا احساس تقصیر میکنی به گردنته عزیزم تا زمانی که تواناییشو داشته باشی اگه نتونستی خورد خورد بده

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇