2733
2771

پاشویه

ایشالا خوب شه😘

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

حناوسرکه بزارکف پاش

تبش پایین اومدفوری بردار

حنانداری توی آب ولرم سرکه بریزبادستمال کف پاش آروم بمال

من جواب اسی رومیدم بتوچه؟!توهین کنی حتی اگرتایپ نکنم پشت سرت به پدرومادرت برمیگردونم.به بعضی تایپیکهاهم بایدگفت به درک.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حناوسرکه بزارکف پاش تبش پایین اومدفوری بردار حنانداری توی آب ولرم سرکه بریزبادستمال کف پاش آروم بم ...

چشم ممنون

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
ممنون عزیزم

😘😘

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
 پسر منم تب داشت استامینوفن دادم پاشویه کردم الان. اوکیه انگار البته پسر من سه سالشه اما ناله م ...

دخترمنم ازسرشب ناله میکنه فک کردم بهونه میگیره باز😭

دخترمنم ازسرشب ناله میکنه فک کردم بهونه میگیره باز😭

ببین معمولاً مامانا میترسن کم دارو میدن استامینوفن رو یکم اضافه تر بده هم اذیت بچه کم میشه هم تبش میاد پایین اکثر اونایی که  تب نمیاد پایین به خاطر کم دادن داروه

ببین معمولاً مامانا میترسن کم دارو میدن استامینوفن رو یکم اضافه تر بده هم اذیت بچه کم میشه هم ...

دادم الان۳۷ونیم شده ولی نگرانم باز بره بالا وخوابم ببره.درسته منم کم دادم ایندفعه دوبرابر میدم

2706