2733
2764
عنوان

بدترین سوتی که دادید چی بود😄

222 بازدید | 11 پست

چند سال پیش معلم زبان بودن انسیتو کار میکردم همکارای محترم و ادم حسابی داشتم کرونا اومد با دوتا همکارام اسکایپ روم جلسه داشتیم و قرار یه لیست بنویسیم کارمون که تموم شد من اصلا بلد نبودم چطوریه و اولین بارم بود ک اسکایپ استفاده کردم دوربینم باز بود و هم صدا هم تصویر من باز بود منم داشتم لباس عوض میکردم و کامل در اوردم شلوار همچی سوتین هنوز در نیورده بودم که شک کردم نکنه تصویرم باز باشه نگا کردم دیدم بله قیافه همکار مردم دیدم اصلا بدترین اتفاق بود برام زل زده بودیم بهم بعد من سریع لب تابو بستم و گریه میکردم و زنگ زدم به مامانم گفتم و بدترین حالو داشتم اشک میریختم بابام و مامانم سعی میکردن آرومم کنن و نمیتونستم به همسرم بگم ولی ی شانس اوردم که هیچ کاری به اون همکارم نداشتم و میتونستم کامل ارتباطمو قطع کنم و دیگه هم ندیدمش یه مدت بعدشم دیگه سرکار نرفتم کلا 😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا یه مدت خیلی زیادی غصه میخوردم ولی الان یادم میاد میخندم😂🤦‍♀️

اون همکارم بیشعور بود که نشسته نگاه کردن و چیزی نگفته

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  
آره واقعا ادم‌محترمی بود روم نمیشد دیگه ببینمش خداروشکر ندیدمش دیگه

هنوزم میگی محترم 😐😂 نشسته دید زده دختر

درد من حصار برکه نیست                                                              درد من زیستن با ماهیانی است             که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده 💔🕊                freedom#  

واای ببخش خندم گرفت یه لحظه 😅

من سوتی دادم جلو بابام ولی خب مسئله رو باز کنم تعلیق میشم 😂

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

با یه آقایی دعوام شد بعد میخواستم بگم برو هر کاری دلت میخواد انجام بده بعد یهو زبونم گرفت و گفتم برو هرکاری

د و ل ت میخواد انجام بده.

آب شدم از خجالت😥

بعد یهو یه مکثی کرد و خندید و رفت🤣

محتاج صلوات شمام(لطفا منو یک صلوات مهمون کنید)❤