2733
2771
عنوان

اگه یه مرد متاهل به شما که متاهل هستید ابراز علاقه کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 6534 بازدید | 200 پست
اومم درسته کاملا ولی با این قسمت جمله که میگی گناه نابخشودنی هستش با احترام به عقیدت موافق نیستم چون ...

ببینید 

کلام شما متین و ستوده است 

خداوند توبه پذیر هست 

خدا از حق خودش که خالق هست، میگذره 

اما از حق اون مرد و یا زن که بهش خیانت شده، نمیگذره  !!!

حتی اگر اون اشخاص متوجه چنین روابط ناپسند نشوند 

حق الناس، هیچ وقت پایمال نخواهد شد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببینید  کلام شما متین و ستوده است  خداوند توبه پذیر هست  خدا از حق خودش که خ ...

بله موافقم خداوند حق الناس رو نمییخشه مگه اینکه خود طرف بگه بخشیدم 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
بله موافقم خداوند حق الناس رو نمییخشه مگه اینکه خود طرف بگه بخشیدم 

اگر اون فرد هم ببخشه

باز هم گناه کار به سزای عملش خواهد رسید 

اگر در این مورد قوانین رو مطالعه فرمایید 

متوجه خواهید شد 

اگر اون فرد هم ببخشه باز هم گناه کار به سزای عملش خواهد رسید  اگر در این مورد قوانین ر ...

چه کتابی میخونی شما؟ یعنی اگه بنده خدا هم بگذره باز خدا نمیگذره و مجازات میکنه؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

فرد مثلا زن از حق خودش بگذره.  از حق مثلا بچه اش که در این روابط آسیب دیده،  موردبی محلی والدین قرار گرفته،  احیانا کتک خورده چون مادرش ناراحت بوده،  بهش رسیدگی نشده،  حق مادر زن و پدر زن که غصه خوردن و قبح خیانت که درجامعه ریخته شده .....  که نمی تونه بگذره.  ضمنا گناه رابطه با نامحرم هم هست 

فرد مثلا زن از حق خودش بگذره.  از حق مثلا بچه اش که در این روابط آسیب دیده،  موردبی محلی و ...

میدونم عزیز دلم فقط  اسم کتابی که خوندن رو میخوام بدونم که تهیه کنم و بخونم 

یه کتاب میخوندم به نام هنر درمان از یالوم که یه فصلی داشت به نام «جلاد عشق نباشیم» کتاب برای روانشنا ...

با احترام فراوان مخالفم.  این دیدگاه روانشناسان غربی است.  

مگه میشه زنی آسیب دیده، خیال عشق بازی با مردی رو مدت طولانی داشته باشه و محبتش نسبت  به همسر بی محبتش کمتر نشه؟؟؟  کاملا نشدنی است.  

ببینید هم از لحاظ عرف ،شرع و قانون پذیرفته نیست 

و هم از لحاظ الهی ،زیرا به جز اون فرد که ببخشد،افراد دیگری هستند، مثل فرزندان که حق دارند و نخواهند بخشید

اگر در این مواقع از این عمل، طفلی نامشروع حاصل شود اونوقت، به هیچ عنوان بخشودنی در کار نیست 

بیشتر از این نمیشه توضیح داد 

موفق باشید 

با احترام فراوان مخالفم.  این دیدگاه روانشناسان غربی است.   مگه میشه زنی آسیب دیده، خیال ...

«عشق و روان درمانی از اساس با هم نمی خوانند. درمانگر خوب با تاریکی می جنگد و در جستجوی روشنایی است، در حالی که عشق به رمز و راز زنده است و به محض تفتیش فرو می ریزد. و من از جلاد عشق بودن بیزارم.»

سو برداشت نشه! نگفته که وارد رابطه بشه. بلکه تو ذهنش یه مدت داشته باشه و کلنجار بره و مهم تر اینکه سرکوب نکنه و به طرف هم نزدیک نشه و دلایلش رو بررسی کنه و این بررسی معما عشق رو حل میکنه. الان اسی هم همین کار رو داره میکنه و دلایلش مثل سردی شوهرش و کمبود عاطفی رو داره پیدا میکنه و در آخر میفهمه که این احساس بخاطر چی هست و رمز و راز و پرده واسش کنار میره.

بعدش هم اینقدر غربی شرقی نکنید انسان ها در غرایز و عواطف 90 درصد مشترک هستند. الان تو کشور ما طوری تبلیغ شده که انگار تو آمریکا خانواده و ارزشش معنا نداره که واقعیت این نیست و اگر بیشتر از ایران نباشه کمتر هم نیست. 

در ضمن در حال حاضر ما خیلی وقته غرب زده هستیم حالا غرب دور نیست و غرب نزدیک هست.

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
2706