2733
2764

اگه یه مرد متاهل به شما که متاهل هستید ابراز علاقه کنه و بگه ای کاش زودتر با شما آشنا میشدم و با هم ازدواج میکردیم.

چه احساسی پیدا میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینک هوس بازه  اگ مرد سالمی بود تو دوران متاهلی  همچنین فکری ب ذهنش نمیفتاد 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

یه مجرد که جایگاه استادی هم داشت با وجود اینکه میدونست متاهلم یه چیزی مشابه گفت حس چندش بهم دست داد و عوق زدم 😐 

بعد اونم یادم میاد یه حالت لرز بهم دست میده مردک عوضی چقدر هم نقشه چیده بود متوهم خر

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

الان که کسی نمیگ مستقیم ولی قشنگ با عشق اولم که به خاطر یه سری مسایل مجبور شدیم به مخالفت خانوادم ارتباط مون قطع کنیم میبینم هنوز با اینکه متاهل همش بعد این همههههه سال اهنگ های مورد علاقه منو میذاره تو‌پیجش یا کپشن هایی که قشنگ معلوم منظورش عشقش با من بود اصلا نمیدونه چند بار یواشکی دیدم پیچشو و ناراحت شدم.... تو دلم 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

من یه مکان بد همچین پیشنهادی داد گفتم دهنت میبندی یا ببندم.....تو دادگاه بودم داشتم از شوهرم شکایت میکردم اینم برا نمیدونم چی اومده بود احمق بی شعور میگفت چقدر شوهرت بی لیاقته که قدرتو نمیدونه ...ولی حکمت خدارو ببین برای من آفریده شدی تا بپرستمت 😑😑ریدم بالاش

2706