2733
2771

پیرو قانون ۳۶۹تسلا 

در خصوص تقدیر زمانی خونوادگی 

و به یه اشتراکی رسیدم و سخت متحیرم 

ولی خب اینکه کجا مطرحش کنم و کجا استفاده ش کنم رو‌نمیدونم 

اما خیلی تو کلمه ی قدر که خدا تو خلقت جهان ازش حرف میزنه موندم 

الحق که برای تک تک اتفاقات این جهان قدر وجود داره 

و تو چه میدانی قدر چیست 

به خدا قسم که راست میگه 

نمیتونم بگم با چه محاسباتی پیداش کردم ولی خیلی خیلی این اشتراک زمانی که پیدا کردم جالب و عجیبه 

فقط دهنم باز مونده ...

شاید متوجه حرفام نشید نمیتونم جزییاتو اینجا بنویسم ولی مخلص کلام اینکه در تقدیر زمانی خلق  تک‌تک شما   در خونواده شما و ترتیب حضور و خلقتون  یه نقطه اشتراکی وجود داره ینی دقیقا به یه نقطه زمانی منتهی میشه ینی  که کاملا منطبق به ترتیب لحظه حضور شما توی دنیا و توی خونوادتون  هم هستش 

دقیقا با یه برنامه ریزی خاص و روی یک نظم و لحظه خاص و با اون ترتیب وارد این دنیا میشدید 

میدونید چی میگم 

تقدیر زمانی خلقتون  از یک الگوی منظم و جالبی پیروی می‌کنه 

چرخ بر هم زنم اَر غیر مرادم گردد_من نه آنم که زَبونی کِشَم از چرخِ فلک____کاربری انتقال یافته از تاریخ 02/3/20 

یا خدا

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خیلی وقته به این نتیجه رسیدم 

اینکه هیییچ اتفاقی حتی یک ثانیه اینور اونور نمیشه

کاری توی این دنیا باید به دست من به واقعیت برسه که هیچ کس دیگه نمیتونه، دقیقا من. من با همین خانواده و طرز فکر

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

کاش بیشتر توضیح بدی

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.‌‌‌‌‌‌‌                                                باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌
2706