2733
2734

من چیکار کنم دقیقاااا؟؟؟

شوهرم رفته بیمه سلامت گرفته فقط برای بچه ها امروز بابام میگفت چرا خودش بیمه نیست؟ گفتم بابا من اصلا درجریان نیستم میگه رفتم تو سایت دیدم رفتین فلان دکتر اینقدر هزینه داده😑میگم پدر من کارتون درست نیس یوقت راضی نیست اگه بفهمه میدونین چقدر ناراحت پیش میاد نکنین دیگه میگم کد ملیشو از کجا اوردین ؟ میگه پیدا کردم سخت نبود

من میترسم شوهرم بفهمه بابام چک میکنه این بیمه واینا رو 

مامانم میگه طوری نیس وااای چقدرررر حسااااس

از اونطرف من اب میخورم به بابام میگه بابام فرداش زنگ میزنه فوری هنوز سلام نکرده میگه اون قضیه اب خوردنت چیه؟

مثلا پدرشوهرم یه روز با شوهرم رفتن سرکار 

دخترم رفته بود به مامانم گفته بود بابام فرداش زنگ‌زد امروز هم پدرشوهرت با شوهرت رفتن سر کار؟

اصلاااا برگااااام

هیچی دیگه سر چیزای بیخود دارم حرص میخورم

فقط بگین من قضیه کد ملیو چطوری ماست مالی کنم

اصلا کلا خیلییی زشته با کد ملی طرف بری ببینی کجا رفته دکتر 

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

همیشه خانواده شوهر اینقدر پیگیرن ایندفعه برعکس شده

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چقد بد

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

این دیگه جدید بود 😐بابات مگه بیکاره این چیزا رو چک می‌کنه 

احترام خودش رو نگه داره روی داماد رو با خودش باز نکنه 

حق داری ناراحت باشی 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2738

حس کردم پدرت نگرانه فقط

یه صلوات مهمونم میکنی؟❤️🌱میشه برام دعاکنین زودتر دوباره مامان بشم😔❤️ توخدای پنهان منی👫🏻👨‍👩‍👦  دختر از ترک های پوستی روی پاهات خجالت میکشی؟ به این فکر کن که روی پاهات موج های دریایی تشکیل شده!قشنگه نیست؟

بابات کنترلگره؟خب حالا بدونه میخوادچکار؟تجسس تو کار دیگران خیلی زشته اونم داماد که غریبه حساب میشه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
2706