2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که مدرسم تموم شده ولی خواهرم غیر دولتیه دست کمی از تیزهوشان ندارن بدبختا فردا تو این وضع هوای ...

برفه؟

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2731
خودمو نمیگم برای خواهرم گفتم پایه دهمه

اره متوجه شدم برای خواهرتونه

وای از الان انقدر سخت میگیرن که خسته میشه بنده خدا😢

اتفاقا باید توی این سه سال تایم بیشتری تعطیل باشن که توی خونه بتونن درس بخونن

اره متوجه شدم برای خواهرتونه وای از الان انقدر سخت میگیرن که خسته میشه بنده خدا😢 اتفاقا باید توی ...

دقیقا

خواهرم بنده خدا خیلی درسش خوب بود تا پارسال ولی امسال اینقد سخت میگیرن که اصلا از درس زده شده

امیدی نداره برای خوندن

دقیقا خواهرم بنده خدا خیلی درسش خوب بود تا پارسال ولی امسال اینقد سخت میگیرن که اصلا از درس زده شده ...

ببین قصد دخالت و اینا ندارم

ولی به نظرم کاش یه فکری بکنین 

من خودم چند سال پیش کنکور دادم ولی خیلی خوب میتونم این موضوع رو درک کنم

قطعا زده میشه از درس خواهرت

کاش بتونین سال دیگه مدرسه رو عوض کنین

بعضی مدارس اینجوری میکنن که مثلا بگن ما هم هستیم و الکی پول ندادین بدتر گند میزنن تو روحیه طرف

ببین قصد دخالت و اینا ندارم ولی به نظرم کاش یه فکری بکنین  من خودم چند سال پیش کنکور دادم ولی ...

دقیقا نظر منم همینه

مشکل اینجاست که خواهرم هنوز نمیدونه با خودش چند چنده همینجوری یهویی تجربی ثبت نامش کردن اونم غیردولتی و خب وقتی بچه واقعا کم میاره کل خانواده تو سرش میزنن که الکی پول حرومت کردیم و اینا و این بچه چنان استرس گرفته که قرص اعصاب میخوره

دقیقا نظر منم همینه مشکل اینجاست که خواهرم هنوز نمیدونه با خودش چند چنده همینجوری یهویی تجربی ثبت ن ...

وای خیلی این بدههههه

تو رو خدا اینجوری نکنین افسردگی میگیره

کمکش کنین بهش روحیه بدین

اصن بگین یا قبول میشی یا نمیشی فدای سرت دانشگاه ازادم خوبه

من خودم موقع کنکور انقدر تو مدرسه بهم استرس میدادن بار ها فکر خودکشی به سرم میزد

وای خیلی این بدههههه تو رو خدا اینجوری نکنین افسردگی میگیره کمکش کنین بهش روحیه بدین اصن بگین یا ...

من همش سعی میکنم بهش روحیه بدم ولی چون امسال امتحاناشون نهایی شده خیلی استرس داره و فشار مدرسه و فشار خانواده اینقد زیاده که روحیه دادن من زیاد موثر نیست

2706