2752
2734
عنوان

عروسی بدون شوهر میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهر دیگه ست همسرتم ک نیست انگار بی پشت و پناهی همه با خانواده اومدن شما تنها

بله منم به همین دلیل دو دل هستم 

بنظرتون اگه نرم خیلی زشت و بد هست و خود موضوع اثاث کشی بهانه مناسبی هست برای نرفتن؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

بنظرم بستگی ب روبطتتون  داره اگ کسی از فامیل شوهر مث خواهرشوهری یا جاری کسی هم بود برو 

یا حتی زن عمو  شوهر مثال میزنما  مثلا با این افراد راحتی برو  چ اشکال داره روحیه ت عوض میشه

تو دیگ ازدواج کردی فامیل شوهر فامیل تو هم هست 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
آره بهانه بدی نیست اگه حال نداری بری همینو بگو

نه بحث حال نیست ، بهرحال از لحاظ فکری خیلی درگیریم 

حتی لوله های آب خونمون یخ زده خونه مادرم ۳ روزه

برف وبارون نیست مگه طرف شما که اینهمه راه برین والا بدون شوهر با بچه کوچیک شهر دور با برادرشوهر خیلی ...

چرا عزیزم برف و یخبندان هست من مشهدم 

اول و آخر باید باید ی کادو یا پولی ب اون عروس دوماد  بدین😄 پس چ بهتر یکم شادی کنید😊

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2706