2737
2739

من بعد ۱۵  سال امسال حقوق نگرفتم هیچی پول ندارم لباسی جیزی بخرم شوهرم یه تعارف نکرد بیا برات بگیرم چقدر نامرده

تصمیم گرفتم مادر مستقل و شادی باشم برام انرژی مثبت بفرستین ، دوستون دارم 🥰🥰🥰🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

تعارف چیه ،اون باید منتظر تعارف تو باشه 

کارتشو بردار چیزی لازم داری برو بخر 

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
منتظرنباش تعارف کنه خودت بگو

اره مردا باید حرف بزنی چون اصلا همچنین استعدادی ندارن که بخوان حدس بزنن خانومشون چه نیاز داره بگو خودتو راحت کن اماده شو بگو کارت لطفا میخوام برم خرید اگه نداد بد دلگیر شو

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 
میدونم میگه ندارم و غر غر میکنه و منت و تیکه میندازه 

بدعادت شده چندباربا زبون خوش یادعوا بخره کم کم عادت میکنه شوهرمنم خسیس بود اونقد دعواکردیم خرج کزد تا یادگرفت

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...
واسه اینکه از اولش رو بهش دادی وگرنه ن خرج شما با همسرتون هست گلم

خوب نمیداد که مجبوری  رفتم سر کار 

تصمیم گرفتم مادر مستقل و شادی باشم برام انرژی مثبت بفرستین ، دوستون دارم 🥰🥰🥰🥰
2706