2733
2771

من همیشه ساعت هشت پا میشم و شوهرم میخواد بره سرکار ۶ بیدار میشه. روزایی که تعطیله طبق عادتش همون ۶ بیدار میشه و مدام منو اذیت می کنه تو خواب . از نظر خودش داره بغلم می کنه قربون صدقه میره ولی برای من عذابه چون من خوابم میاد و هی بیدار میشم و میخوابم و چند بار بهش گفتم خوابمو بهم نزن من فقط شبا میخوابم و میگه تو خوش خوابی باز میخوابی . امروزم تعطیل بود و همین بلا رو سرم آورد و الان سرم اینقدر درد می کنه 

و بهش گله کردم که نکنه اینکارو و قهر کرده بدون صبحانه رفت بیرون 

وقتی اومد میخوام باهاش دعواکنم به خاطر از خود راضی بودنش 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

شوهرم منم اولا که اومدیم خونه خودمون نمیزاشت بخوابم میگفت خیلی میخوابی حالا من هم مریض بودم هم خسته کثافط عوضی الان هفت هشت ماه گذشته اصلا نمیتونم عصرا بخوابم مگه قرص بخورم همشون خوددرگیری دارن

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋

منم همینطورم خیلی سرم درد میاد اینقدر قبلا دعوا کردم باهاش دیگه الان درست شده ... وقتی خوابم تو خونه سکوت مطلقه 

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

دقیقا منم اوایل عروسی همینطوری بودم 😂😂😂😂 شوهرم میومد بوس میکرد و می خندید منم ناراحت میشدم میگفتم صدا نکنننننننن😂😂😂😂 چون می‌گفت تو زیاد میخوابی من خوشم نمیاد میگفتم من زنم ساعت خوابم باید بیشتر باشه 😂😂

همه اقوام ایرانی انسان های شریفی هستند و صرف متعلق بودن به یک قومیت افتخار کردن ندارد!! 

قدر این روزاتو بدون به این فکر کن بدترم میتونه بشه میتونی ظهر بخابی

منی که میگم کاش همسر منم خوب بود الان اینطوری بودم

زندگی من داغون داره میشه حسرت اینو دارم یه روز لااقل کنار هم باز خوب باشیم

عزیزم به نظر شخصی بنده یه کم تند میرید. از محبتشون هست نه از آزارشون که بهتون اهمیت میدن

میدونم محبتشه ولی وقتی من خوابم به چه دردم میخوره؟ 

و اینکه بزاره من مثل آدم بخوابمم محبت محسوب میشه 

مثل اینه که خودش که از سرکار میاد و بعد از ظهر چرت میزنه من برم هی بیدارش کنم نزارم بخوابه 

قدر این روزاتو بدون به این فکر کن بدترم میتونه بشه میتونی ظهر بخابی منی که میگم کاش همسر منم خوب بو ...

عزیزم من ظهر نمی تونم بخوابم و سرم سنگین میشه و خودشم میدونه و چند بار با مهربونی گفتم که وقتی خوابم اذیت نکن 

چقدر راحت به همسرتون بی احترامی میکنید

دلم خونه نه میزاره اینستا نصب کنم نه میزار با دوستام برم بیرون یا باهاشون حرف بزنم باهمشون قطع ارتباط کردم  دیگه گوشیمو یکسر چک میکنه الانم خونه مامانمم که میام نی نی سایت بدونه دعوا داریم دانشگاه نذاشت برم بگم ی تومار میشه

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋
میدونم محبتشه ولی وقتی من خوابم به چه دردم میخوره؟  و اینکه بزاره من مثل آدم بخوابمم محبت محسو ...

میفهممتون

من خودم میگرنی هستم

ولی مگه هفته ای چند روز خونه هستند و تعطیل

زندگی با این اتفاقات زندگی میشه

هرکسی به خواسته ی شخصی عمل کنه که میشه منیت خالی

شما هم دل بده بهش عزیزم

2706