2752
2734
عنوان

اصلا فکرشو نمیکردم که یه روز منم ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبارکه منم مث شما بودم تازه یکبار سر سفره عقد نه گفتم یکبارم جواب بله دادم داشتیم خریدای سر عقد و میکردم که دو هفته قبل عقد شوهرم اومد خاستگاری جواب مثبت دادم وقتی عقد کردیم به قبلیه گفتیم داداسم اومده به زور منو به عقد دوستش در آورده و گفته به راه دور راضی نیست خلاصه ازدواج پر ماجرایی داشتم

فقط باید خود خدااااا بخاد .. من تر زده بودم تو موهام .. چون گفتم من که ازدواج نمیکنم  خیلی ی ...

خوشبخت بشی❤️ خدا کنه منم اگر قراره مزدوج بشم طرف آدم‌ خوبی باشه، از چاله درنیام بیفتم تو چاه😂 حوصله ندارم واقعا

نشد که بشه..

خداکنه منم تاپیک ازدواج بزنم خسته شدم از تیکه ی بقیه بهم‌میگن ترشیده شدی دیگه کسی نمیگرتت  خیلی غصه میخورم از یه طرفم خونه ی پدرم سختمه 😔😔

لطفا برای سلامتی خودتون و عزیزانتون من و خانواده ام صلوات بفرستید🥰
خوشبخت بشی❤️ خدا کنه منم اگر قراره مزدوج بشم طرف آدم‌ خوبی باشه، از چاله درنیام بیفتم تو چاه😂 حوصله ...

تو ازدواج باید عقلانی فکر کنی و رفتار کنی .. ان شالله یکی که لیاقتتو داره بزودی نصیبت شه .. فقط عجله نکن 

2706