2752
2734
عنوان

ویروس بی صاحب کی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 45 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اب میخورم سنگ میره تو معدم اشتها کجابود خواهر منم اول اینطوری بودم

من از زورِ درد میرفتم حموم مینشستم رو ۴ پایه زیر آب جوش

یهو به خودم میومدم میدیدم زیر دوش خوابم برده

حتی وصیتمو کردم به شوهرم چون فکر نمیکردم جون سالم در ببرم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
امسال پر مریضی بود

خیلی بد بود

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
آره آنتی بیوتیک نخوردم گفتم بدنم مقاوم میشه چون اصلا شبیه سینوزیت همیشگی نیست فقط بدن دردم لامصب تم ...

من دو تا اموکسی کلاو خوردم دیگه نخوردم من گلوم باامپول خوب شد درد دل روده خوب نمیشه

دور از جونت انشالله همیشه سلامت باشی

همچنین شما💗💗💗💗

بعد میدونی از چی میسوزم؟

حالم انقد بد بود بعد دکتره به شوهرم میگفت این خودشو داره واسه تو لوس می‌کنه هیچیش نیست😖

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من از زورِ درد میرفتم حموم مینشستم رو ۴ پایه زیر آب جوش یهو به خودم میومدم میدیدم زیر دوش خوابم برد ...

ینی انقد سخته؟ وای خدا

نام کاربریم یهویی شد بخاطرش دلمو نشکنید . نمیدونستم نمیتونم عوض کنم
ینی انقد سخته؟ وای خدا

میگن سویه جدید کروناس

من واقعا حس میکردم جون داره از پاهام خارج میشه

فقط گریه میکردم واسه بی مادریه بچه هام

من سه بار دکتر رفتم الان کمی بهترم 

خوب نمیشه 

به خاطر اعتراض به وضعیت افتضاح سایت و به خاطر حمایت نکردن نی نی سایتا تعلیق شده بودم ، خیلی بده که پشت هم نیستیم 💔خدایا خودت درجریانی دیگه 💔🥀
میگن سویه جدید کروناس من واقعا حس میکردم جون داره از پاهام خارج میشه فقط گریه میکردم واسه بی مادری ...

الهی زودترخوب شی

نام کاربریم یهویی شد بخاطرش دلمو نشکنید . نمیدونستم نمیتونم عوض کنم
2706