2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سپردنش ب حضرت عباس

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...
2728

صحبت و گفتن از اعمال ناشایستش

فرشته_نگهبان ..سودای قبل از مرگم..نمیزارم هر کسی عصبیم کنه..ولی دنیا همینجوریش بی رحمه..بیایین برای همه دیگر غیر قابل تحمل ترش نکنیم لطفن..اگ حس کردی با خراب کردن کسی بردی..بدون اول خودتو خراب کردی

اون پدرومادر چقدر خودشونو سرزنش میکنن که یه همچین اولاد مزخرفی بار اوردن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

برو شکایت کن بجرم توهین وتحقیر ولی طلاق نگیر .فقط حساب کار بیاد دستش .تقصیر واون پدر مادری دارن که همچی پسری دادن دست مردم.

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘ میگن پنجره ی دل آدمای مهربون روبه خدابازمیشه ازاون پنجره برای منم دعاکن⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
2706