2733
2764
عنوان

منو این همه خوشبختی محاله 😂

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر قشنگ ذوق میکنی😍

چقدر خوشحال میشم ذوقتو میبینم((: 

حس میکنم تا ترم بعد اوکی میشین😍😅

درسته خیلی زیاد همو نمیشناسیم ولی یجور عجیبی به دلم نشستی تو حس خوبی دارم بهت(:♡

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
چقدر قشنگ ذوق میکنی😍 چقدر خوشحال میشم ذوقتو میبینم((:  حس میکنم تا ترم بعد اوکی میشین😍😅 د ...

مرسی 😁❤️😅😂😍

دوستمم بهم میگه ...

ایشالا ...

فعلا که امروز گند زدم ،به جا اینکه برم پیشش ،رسما فرار کردم ازش 😂ولی خوب شد ،برگشت برای اولین بار نگاهم کرد بدون اینکه نگاهش کنم به گفته ی دوستم 😂

در حالیکه به خاطر برف میشد خیلی صمیمی تر شد ولی گند زدم باز 🤕

من ذووووووق 🥺😍❤️متقابله ❤️

مرسی 😁❤️😅😂😍 دوستمم بهم میگه ... ایشالا ... فعلا که امروز گند زدم ،به جا اینکه برم پیشش ،رسما ...

فدااات😍❤

اخخخخ😂منم هول شدنی همینقدر دست پاچه میشم🤕😂 

ای خووودااااا😍😍باااشه از این نگاهاااا😍😂

عزیزممم😂💔فداسرتت فرصت بعدی به سوی طعمه حمله کن 😂

عزیزدلمممم بوووس بهت😍❤💋

فدااات😍❤ اخخخخ😂منم هول شدنی همینقدر دست پاچه میشم🤕😂  ای خووودااااا😍😍باااشه از این نگاها ...

خدا نکنه عزیزم ❤️🫂

😂❤️

دیگه به اندازه ی کافی پالس فرستادم ،از این به بعد معتدل تر برخورد میکنم 🙂

😂😂😂ایشالا سال بعد ،دیگه برف نیست که حمله کنم بهش ...

😍😘

لوس نشو دیگه... بزار پلییییز

چون مشتاق بودی ،یه عکس بهتر گذاشته پروفایلش بالاخره 😂هر وقت آن شدی میذارم ،البته فکر کنم با اون یکی کاربریم بهتر باشه 🙂چون دیگه اینجا همه چیزمو گفتم ببینه یکی بد میشه 

❤❤❤ الهی عزیزم🤕😂 خدایاااااا یه ذره دیگه برف بیاد تهران بساط حمله مهیا بشه😂 ریپلای نشد😬

اره ،امروز خیلی بامزه بود واقعا ،هر چقدر هم ترمی های من بی بخارن ،ترم چهاریامون خدای هیجان و انگیزه 😂

دلم میخواست برم باهاشون برم بازی کنم 🥶ولی خوب گند زدم ...

دلم میخواست یه حمله هم کنم به شخص مورد نظر ،اونن داشت میومد سمتی که من هستم ولی من گند زدم و راهمو کج کردم 🫤

اره ،امروز خیلی بامزه بود واقعا ،هر چقدر هم ترمی های من بی بخارن ،ترم چهاریامون خدای هیجان و انگیزه ...

ای جانممم😍😂

فداسرت عزیزم چیزی که زیاده فرصت حملس😂

2706