2733
2739

قبلا فقط درخواست رو رد میکردم و اهمیت نمیدادم ولی انگار هرچی بی محلی کنی یه سریا پروتر میشن،از اونجایی که تاپیک زدن درمورد کاربرای دیگه ممنوعه،تو این تاپیک اسم نمی‌برم و فقط گزارش تون رو به نی نی یار میدم، ولی اگه تکرار بشه، اسکرین میذارم و اسم تونو میگم تا آبروتون بره و بقیه هم بشناسنتون،حتی اگه به قیمت بسته شدن کاربریم تموم بشه 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
 اینکه آقایون درخواست دوستی بفرستن خلاف قوانین است ؟

خانم درخواست بده چی😂؟ حالا خوبه دخترم

تو نفس بکش من هوارو میبوسم๛در خاک من هر آنچه نمی فهمند مسخره می کنند..↻پشت هر گوشی یه قلب درحال تپیدنه مراقب‌تایپ‌کردناتون‌باشین")
 اینکه آقایون درخواست دوستی بفرستن خلاف قوانین است ؟

میدونی که چت خصوصی تو این سایت فقط از طریق دوستی امکان پذیره، بنظرت مردی که درخواست دوستی میده هدفش چیه؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
خانم درخواست بده چی 😂 ؟ حالا خوبه دخترم

من کلا درخواست دوستی رو رد میکنم فقط سه تا دوست قدیمی دارم اینجا بجز اونا کسی رو دیگه قبول نمیکنم چون فضای سایت مثل قبل نیست

2740