2733
2771

معیار مدنظرم برای همسرم اینه

وضع مالی خوب اخلاق مناسب

بازاری کار آزاد

اینجور افراد با چه دختری ازدواج میکنن؟ من زیبا هستم نسبتا

آداب اجتماعی بلدم

الان من شاغلم کارمندم ممکنه به این خاطر همچین کیسی سراغم نیاد؟

خانوادم خوبن از نظر رفتاری آبرومندن

اما پولدار و سر شناس نیستیم

معمولی

من اکه از نظر مالی تامین باشم و شوهرم سر پول دادن اذیت نکنه خودم حاضرم کارمو ول‌ کنم

اما در نظر اول همین که شاغل باشم همچین مردی منو نمیخواد؟ کارمند رسمی هستم اما استخدامم نیمه وقته

کی گفته بازاری پولدار لزوما دنبال دختر خیلی سطح بالا هستن؟ 

شما شرایط خوبی داری به نظرم 

منتها چجوری میشه پیدا کنی رو نمیدونم

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

ربطی ب شغل نداره اتفاقا ب هوای کارت از خونه بیرون میری و تو اجتماعی

من از وقتی درسم تموم شده ۴ ساله همش تو خونم 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
با دیپلم استخدام شدم بعد لیسانس گرفتم

چطوری آزمون شرکت کردی؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

برو ازشون خرید کن دختر عمه ام همینطوری ازدواج کرد طرف بوتیک داشت 

بله

عریزم ربطی ب تایپیکت نداره ولی چطور باید این آزمون رو پیدا کنیم ؟ واسه شرکت ها هست یا بانک یا چی؟

همه ادارات و شرکت ها و… رو تلاش کنید شرکت کنید تو آزمونش

مرسی گلم 💕

یکی دیگ از فامیلامون هم دانشجو بود میرفت کتابخونه  ب هوای کپی گرفتن و کتاب خریدن 

مخ پسره رو زد 

الان ازدواج کردن 

2706