خودم میگم..

یبار با دوستم ظهر از دانشگاه پیاده درحال بگو وخنده میومدیم..ی خانومه توکوچه بود...تقریبا۳۷ساله تامارودید بلند بلند گفت ..و قسم به زمانیکه نره اسب ها می‌خندند..همشم یلندوترسناک تکرار میکرد...ماهم دررفتیم..😑😑😑

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

دیوونه بوده بابا😐

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرم 😐✋ وقتی اذیتش میکنم انگار زمین زمان‌میخوان انتقامشو بگیرن 🤦‍♀️🤦‍♀️ چون خودشو میزنه مظلومیت هیچی نمیگه 😑🤦‍♀️ از در کابینت بگیر تا استکانا میدونم باورتون‌نمیشه ولی چندین بار امتحان کردم 😑😑

سرو شکلش نمی‌خورد خول باشه

خیلیا ظاهرا سالمن ولی باطنن خلن😂

یه کتاب کنترل خشم خریدم فک کنم تنها کاربردش اینه که هرکی اذیتم کرد پرتش کنم تو صورتش ایطوری خشمم مهار میشه؟🤨به قول سعدی شیرازی👈 سر دشمنتو به سر دشمن دیگرت بکوب که از دست هر دوتاشون خلاص بشی🤭😈 ولوم کن خوابوم میاد🥱

منمویه بار داشتم از کوچه رد میشدم یه خانمه هم داشت از روبرو میومد یهو بی هوا گفت وای تو دختر خیلی خوبی هستی😶😶بعد تو کوچه هم هیچ کس نبود یه لحظه ترسیدم فرار کردم😂😂

وای نصفه شبی خندم بند نمیاد این دیگه چه سمی بود😂😂😂😂

ول کن نبودا...هی بلند بلند و با لحن ترسناک میگف..آخر سر با۲۲سال سن منو دوستم از ترس در رفتیم

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

تو دوران راهنمایی ی همکلاسی داشتم اصلا بیا و ببین اینقدر مرموز بود خیلی کم حرف چهره اش بی تفاوت بدون هیچ ری اکشنی و جدی بعضی وقتام اخمو. البته شوخی هم میکرد. اصلا هم اهل دوستی یا گرم گرفتن نبود. ولی تنها هم نبود با بقیه بود. نمیدونم چطوری توصیفش کنم. همون مرموز بود دیکته😅😂

2706