2733
2764

دیده بشه ک چی بشه؟

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاچه خواری عزیزم 

اینقدر پاچه خواری میکنن اونطوری میشه 

یه مادره تو مدرسه بود هر روز برای مدیر نون بربری و پنیر و اینا می‌گرفت 

همیشه تو مدرسه اسم بچش بود 

دوست عزیز تا وقتی با شما نبودم ریپلای نکن ممنون 💀

معلم عنتر مدرسه پسر من ملاک خوب بودن بچه رو پول باباشون میدونه

همش می دیدم از یه بچه تعریف میکنه میگه خیلی پسر خوبیه 

باباش کارخونه داره😑یعنی جونش برا اون بچه در میره

بعد که کلاس آنلاین میشه میبینم اون بچه اون همه هم که معلم تعریفشو میکنه خوب نیست

اول که بستگی به خود بچه داره که حتما اجتماعی باشه گوشه گیر نباشه  تو فعالیتهای گروهی و جشنها و ...

نه به مادرا بستگی داره بچه من درسش عالی ولی دیده نمیشه به مادره همه چی ولی موندم چه کنم مدرسه هم زیاد میرم ولی بازم نمیشه

پاچه خواری عزیزم  اینقدر پاچه خواری میکنن اونطوری میشه  یه مادره تو مدرسه بود هر روز برا ...

خاک تو سر کسی که بخاطر نون و پنیر بین بچها فرق بذاره

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
نه به مادرا بستگی داره بچه من درسش عالی ولی دیده نمیشه به مادره همه چی ولی موندم چه کنم مدرسه هم زیا ...

آره بعضی مادرا هم مرتب تو فعالیتهای مدرسه همکاری میکنن 

منم پسرم که ابتدایی بود همینطور بودم 😆😆😁😁😁

2706