2733
2764

من خودم یاد گرفتم همه چیو آماده نخرم بهتره 

هم بهداشتی تره هم به سلامت خونوادم کمک میکنم هم به لحاظ اقتصادی 

یه مغازه هست دم خونمون صبح تا شب گوشت میارن اینا چرخ میکنن برا یه تالار خیلی معروف  گوشتا رو با نیسان یخچال دار میارن همه شقه های خشک شده کف نیسان تاسقفش پر ،نصفش رو که خالی کردن برا بقیه با کفش کارگرا میرفتن کف نیسان و خیلی غیر بهداشتی 

کلا الان دکترا و این ارایشگرا خیلی سواستفادخ میکنن در رمینه زیبایی

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم ادم وسواسی هستم اما واقعا چاره ای نیست باید پذیرفت الان میرید سنگکی با همون دست کارت مردم رو میگیره کارت میکشه بعد با همون دست نون رو در میاره و میده دست مردم، حتی اون میزی که نون میندازه مشخصه سالهاس یه اب بهش نخورده و خیلی موارد دیگه

من خودم ادم وسواسی هستم اما واقعا چاره ای نیست باید پذیرفت الان میرید سنگکی با همون دست کارت مردم رو ...

اره واقعا رو‌مخه منه مخصوصا الان که خیلی ها حیوون خونگی دارن دست به کارت همه میزنه بعد به نون هم میزنه 

عمم رب خونگی درست می‌کرد میریختن تو شیشه شوهرش هی دستاشو لیس میزد بعد می‌کرد تو شیشه 

وای چندش...منم خونه یکی از فامیلا بودم داشت یه مواد غذایی رو تقسیم بندی میکرد دستشو لیس میزد حالم خراب شد

اره واقعا رو‌مخه منه مخصوصا الان مه خیلی ها خیون خونگی دارن دست به کارت همه میزنه بعد به نون هم ...

کاش حیوون خونگی بود بارها دیدم طرف تا ناکجاد دستش تو بینی هست بعد به کارت و نان خلاصه تا اخرش بخون دیگه

کلا الان دکترا و این ارایشگرا خیلی سواستفادخ میکنن در رمینه زیبایی

بله متاسفانه من سه بار این اواخر دندونپزشکی عصب کشی کردم بلافاصله بعدش دندونم عفونت کرده، چون میدیدم درسته دستکش داره دستشو به گوشی، صندلی و هزار جا میزنه

بله متاسفانه من سه بار این اواخر دندونپزشکی عصب کشی کردم بلافاصله بعدش دندونم عفونت کرده، چون میدیدم ...

جاااانم پروفایل

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
2706