2752
2734
عنوان

شوهرم بهم پول نمیده...حتی ی شارژ برام نمیخره بغض داره خفه م میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چاره ی دیگه ای ندارم عزیزم...ینی مرد وظیفه ش نیس ک حق و حقوق زن رو بده خرج و مخارجشو بده؟؟؟

چرا باید بده ولی تو نباید فک کنی و خودت رو در اندازه  نوکر و برده ببینی ، وظیفشه بده میتونی با قلدری بگیر نمیتونی براش بازی روانی درست کن انتخاب کنه جورزندگیش رو بکشه 

نه باید یه حرکتی بزنی که حرصش دربیاد وگرنه حرز اوردی از خداش هست میگه خوبه تو خونه سرگرم میشه یه پول ...

اره بقول شما اینجوری شاید یکم ب خودش بیاد...ولی بیشتر لزین میسوزم ک قبلا اینحوری نبود

چرا باید بده ولی تو نباید فک کنی و خودت رو در اندازه  نوکر و برده ببینی ، وظیفشه بده میتونی با ...

خدا لعنتش کنه...بخدا من ماهی ی تومنم بهم بده راضیم...دیگه هیچی نمیخام 

اره بقول شما اینجوری شاید یکم ب خودش بیاد...ولی بیشتر لزین میسوزم ک قبلا اینحوری نبود

از ماست که برماست

منم شوهرم اوایل دوستیمون میگفت دلم نمیخواد جایی که من هستم تو کارتت بیاری بیرون ، انقد رعایتش کردم انقد فداکاری کردم که دیگه شده بود مث شوهر شما بعد از ازدواجم پول خرج نمیکرد پدرررررررررررررررم دراومد تا آدمش کردم الان خیلی بهتر شده دیگه نرماله تقریبا ولی یک سال و نیم جنگیدممممم 

میشه بگی چیکار کردی...

والا شوهرامون و خودمون قطعا باهم فرق دارن نمیشه یه نسخه پیچید ،ماه اول بعد از عقد گفتم ما دیگه ازدواج کردیم من یه وظایفی دارم تو ام همینطور و دوس دارم ماهیانه بهم یه مبلغی پول تو جیبی بدی و... یه ماه داد دو ماه نداد گفتم دوباره، گفت ندارم گفتم نداری برو اسنپ  و خیلی زشته تو برمیگردی به من میگی ندارم باید به غرورت برخوره و ... من بابام نداشت هم نمیگفت ندارم میرفت قرض میگرفت و ..... خلاصه هرماه جنگ داشتیم دیگه (البته من خودم شاغلم) میگفتمم بهش من به پولش نیاز ندارم به توجه و اهمیت دادن تو نیاز دارم ، خلاااااااااصه خیلی داستان ها داشتیم واقعا هم دیالوگا یادم نیست هم خیلی مفصله - ولی اذیت شدم واقعا- واقعا هم پولی نمیداد ها فقط خیلی مقاومت میکرد ، ماهی یه تومن ولی بعد از عروسیمون واقعا میفهمم که هرچی داشته باشه دریغ نمیکنه و با تمام توان تلاش میکنه-منم دوران عقد گفتم بزار بد عادتش کردم خودم قبل از اینکه عروسی کنیم ادمش کنم