2752
2734

یا برعکس؛ از چه شخصیتی خوشتون می اومد که الان نظرتون راجع بهش عوض شده؟

مثلا امروز یه تاپیک بود درباره سریال دونگی و جومونگ. اکثرا گفتن که از دونگی قبلا خوششون می اومده ولی الان دقت میکنن میفهمن تو زندگی زنهای امپراطور فتنه میکرده خخخخ یا از تو جومونگ از یوها خوششون می اومده ولی بعدا فهمیدن یوها زندگی ملکه مادر تسو رو خراب کرده و...

یا من خودم قبلا فرار از زندان میدیدم از مایکل اسکافیلد خیلی خوشم می اومد ولی الان که فکر میکنم صدها نفر بی گناه تو طول سریال کشته شدن چون این میخواست برادر عنترش اعدام نشه  

یا یه کارتونی میداد قبلا؛ برر خرگوشه.  بچه که بودن خوشم می اومد ولی الان که دقت می کنم جز بدآموزی و تشویق به دروغگویی برای بچه ها چیزی نداشت

شما چیییییی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من از چوبین بدم میومد و به شدت میترسیدم الان ببینم نمیدونم من سریال سمندون رو خیلی دوست داشتم و اصلا نمی ترسیدم ولی الان میبینم خیلیها میگن اون وقتا براشون کابوس بوده 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
وای من الان شخصیتم شده خود اختاپوس خخخخ.

من عاشق اختاپوسم درونگرا وسواس و عاشق نظم و تنهایی عین خودم 😂😂

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من از چوبین بدم میومد و به شدت میترسیدم الان ببینم نمیدونم من سریال سمندون رو خیلی دوست داشتم و اصلا ...

بخاطر کارتون چوبین مامان بابام مجبور شده بودن تلویزیونو جمع کنن ،قایم کنن،داداشم از تلویزیون میترسید که چوبین ازش بیاد بیرون😂

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
بخاطر کارتون چوبین مامان بابام مجبور شده بودن تلویزیونو جمع کنن ،قایم کنن،داداشم از تلویزیون میترسید ...

وای پس من تنها نبودم 😂😂خدایی خیلی ترسناک بود 😂😂

😆😆

من میرفتم زیر پتوو با چشمای گرد شده نگاه میکردم 😂😂یعنی داداشتونو من فقط درک میکنم 

😆😆

راستی از کارتون اسکوبی دوو هم خیلی بدم میومد ولی پسرم عاشقش بود مجبوری میدیدم 😂😂

من میرفتم زیر پتوو با چشمای گرد شده نگاه میکردم 😂😂

من کارتونش یادم نیس، داداشم ۴ سال از من بزرگتره فقط یادمه که مامان بابام سر این کارتون اسیر شدن، طوریکه هنوزم میگن،داداشم ۳۷ سالشه الان

بازم اومدم  🕊🕊🕊🕊
من کارتونش یادم نیس، داداشم ۴ سال از من بزرگتره فقط یادمه که مامان بابام سر این کارتون اسیر شدن، طور ...

عه منم ۳۷سالمه 

2706