2737
2734

خانوما من نامزد رسمی هستم(عقد نکردیم)

ایشون فعلا شغل پردامد نداره درامدشون ماهی ده هست

خیلی تلاش کرد تا قبل از عید ماشین قسطی برداره ولی نشد

یه موتور داره الان 25 تا 30 قیمتشه

میگه الان که نشد بخریم موتور رو بفروشم با پولش دلار بخرم.دو سه ماه بعد از عید دلار ها رو بفروشم ماشین قسطی بردارم

به نظرتون درسته؟ طلا بهتره یا دلار؟

حس میکنم دلار برداره زیاد سود نداره براش

الان دلار 57 تومنه ینی بعد از عید بیشتر از 65 میشه؟

راهنماییمون کنین لطفا

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیشه گفت دلار مقطعی می‌ره بالا ممکن هم هست بیاد پایین .ولی طلا قطعا بالا می‌ره اما حداقل دوسال نباید بفروشی

کلا شما دخالت نکن خودش هر کاری میخاد انجام بده ریسکش بالاست فردا شمارو مقصر میبینه

2731
طلا بهتر و زودتر سود میده

واسه حدود سه ماه میخواد نگه داره نه بیشتر

بازم طلا سود دهی بیشتری داره؟

بعد مگه طلا اجرت نداره؟ اینجوری از پولش کم نمیشه؟

به ارواح جدم کاربری دست دو نفره وگرنه اینقدر احمق نیستم که تاپیک هایی بزنم که زمین تا آسمون مغایرت دارن:/
واسه حدود سه ماه میخواد نگه داره نه بیشتر بازم طلا سود دهی بیشتری داره؟ بعد مگه طلا اجرت نداره؟ ای ...

ریسکه دیگه عزیزم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
مگه ۳۰تومن بدی دلار چقدر سود می‌کنه که بعدش بشه باهاش ماشین خرید 

منم دقیقا همینو میگم

نهایتاااااااا 5 تومن سود بده بهش

به نظرت با 30 تومن چیکار کنیم؟

2738
منم دقیقا همینو میگم نهایتاااااااا 5 تومن سود بده بهش به نظرت با 30 تومن چیکار کنیم؟

من باشم موتورو نمی‌فروشم ،بالاخره کارتونو راه میندازه ،مگه چقدر میخواد بهت سود بده

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه زد(خطاب به نی نی یار و گزارش دهندگان) تعلیقم کردید ولی برگشتم😁
اصلا نمیشه گفت دلار مقطعی می‌ره بالا ممکن هم هست بیاد پایین .ولی طلا قطعا بالا می‌ره اما حداقل دوسال ...

دو سال زیاده

تو سه ماه چیکار کنیم سودش بیشتر بشه؟

عزیزم من شریک زندگی این آقام دخالت معنی نداره. بعدم خودشون ازم مشورت خواستن

دلار گرون شه موتور گرون میشه ۳۰تومن چیه که بفروشی‌پیاده بمونی 

آخه با موتور اصلا بیرون نمیره

من باشم موتورو نمی‌فروشم ،بالاخره کارتونو راه میندازه ،مگه چقدر میخواد بهت سود بده

موتور رو اصلا استفاده نمیکنه 

حداقل یه سود هرچند کم بده

موتور رو اصلا استفاده نمیکنه  حداقل یه سود هرچند کم بده

راستش برای سه ماه چه دلار چه طلا ریسک داره ،موتور ارزشش بیشتر می‌ره بالا تا اونا

هرچه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه زد(خطاب به نی نی یار و گزارش دهندگان) تعلیقم کردید ولی برگشتم😁
دو سال زیاده تو سه ماه چیکار کنیم سودش بیشتر بشه؟ عزیزم من شریک زندگی این آقام دخالت معنی نداره. ب ...

ببین من تجربه دارم اول مشورت میخان ولی ضرر میکنن یا اتفاق ناخواسته میفته اکثرا میگن پیشنهاد تو بود.حالا ان شاالله برا شما اینطوری نیست

ولی یه چیز معمولی در حد سی تومن بخرید ذخیره کنید قطعا همه چی گرون میشه 

پولتون کمه سود زیاد نمیاره

راستش برای سه ماه چه دلار چه طلا ریسک داره ،موتور ارزشش بیشتر می‌ره بالا تا اونا

اصلا نمیدونم چی درسته چی غلط

اصلا نمیدونم قیمتها چقدر میره بالا گیج شدم بخدا

2706