2733
2771

خیلی دیدم تو اطرافیان 

مثلن طرف واقعن خودش هم آدم خوبیه ها هیچکدوم ادمای بدی نیستن ولی مثلن مادر شوهرا وقتی میخواد درمورد عروس و پسرش حرف بزنه اسم پسرشو میاره ولی اسم عروسه رو نمیاره و بهش میگه زنه !

یا عروسه پشت مادر شوهرش حرف میزنه

حالا اینا در ظاهرم باهم بد نیستن

ولی مشخصه وقتی پشت سر هم حرف میزنن یه دشمنی هست 

میدونم خیلیا هم خوب هستن با مادرشوهر و عروسشون

ولی خب اینجور رفتارا تو عروس و مادرشوهر خیلی بیشتر تا مثلن داماد و پدرزن

چرا ؟ علتش چیه؟

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

مام ظاهرا باهم خوبیم ولی اون همیشه من از رفتاراش فهمیدم ک میخواد دختراش سر تر باشن و من تو سری خورشون باشم و حمالیشونو کنم

من فکر کنم جهان دیگری هم هست                                                                 خدا بگو جهان دیگری داری🌏🖤

علت واحدی نداره خیلی علت ها هست

ولی عموما این اتفاق در صورتی میوفته که پدرشوهره کم محبت باشه نسبت ب مادرشوهر، اینجور مادرا اون توجهی که باید از شوهر میگرفتن رو از پسر میخوان و دچار مشکل میشن با عروس

یا عروس فکر کنه شوهره از زیر بته ب عمل اومده باید همرو بریزه دور غیر این، و شمشیر رو از رو میبنده

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

چون یا عروسا ذات خرابن یا مادر شوهراااا 

الان مامان من دو تا عروس داشت خیلیم مهربونی کرد بهشون یکیشون که نمیدونم چیکار کرد کلا حتی یه کاری کرده داداشم زنگ نزد روز مادر رو به مامانم تبریک بگه 

اون یکیم خدا ازش نگذره طلاق گرفت از داداشم بچه ۴ ساله رو ول کرد الان ۶ ساله رفته ی بار نیومده بچشو ببینه شوهر کرده زنه

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل دخملم منتظرتیم 😍🥰برای تو دلیم دعا کنید. در خواست دوستی ندید.

دلیلش شوهرس 

مادرا عاشق پسراشونن و خب زنا هم عاشق شوهراشون 

یه جور شبیه مثلث عشقیه که خب دوتا خانما هیچوقت باهم کنار نمیان مادره میگ پسر منو دزدید دیگه احترام مادر پسری حالیش نیس از اونور زنه میگه حالا پسرش زن گرفته چرا چسبیده به شوهرم و این نفرت و اختلاف میاره 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

جنگ قدرته . مامانا نمی‌خوان قبول کنن که پسرشون رفته ولش کنن برن بچسبند به شوهر و زندگی خودشون . عروساهم از راه نیومده میخوان فرمانده کل بشن پسرو باهمه کات کنن . کل کل بیخودیه . فقط اعصاب خوردی این وسط میمونه

2706