2737
2739

اول اینکه راجب خودم بگم من شاغلم تحصیل کرده ام و خودم ی دختر بر رو داری هستم تو این مدت با اینکه شوهر دارم دو جا مجلس رفتم برام خواستگار پیدا شد حتی صاحب کارخونه ای که اونجا مشغول ب کار هستم بدون خیچ منظوری بهم گف که من قیافتو خیلی دوس دارم خاص تو ی کارخونه معتبرصنایع غذایی کار میکنم و سمت دارم ولی نمیدونم زمانی که با شوهرم میرم مهمونی یا با دوستای همسرم رفت امد میکنم نمیدونم چرا پیش خودم فک میکنم الان ممکن شوهرم از ایشون خوشش بیاد یا منو تو ذهنش مقایسه کنه و دومین مشگلی که دارم اینه که دوس دارم شوهرم بهم توجه کنه تو جمع حتی این موضوع رو به ایشون گفتم ولی از اونجایی که کلا رو همچین مودی نیست زمانی که ی مهمونی میریم میبینم با کسی بگو بخند میکنه و منو نمیبینه حس پوچی بهم دست میده حتی از اینکه همسرم تو جمع به خونوادش و خواهرش یا مادرش صمیمی برخورد کنه حرص میخورم و کلم داغ میکنه نمیدونم چرا انقد حسودم اینم بگم که همسرم تو جمع زیاد صیمی باهام برخورد نمیگنه و خوشش نمیاد از اینجور رفتارا تو جمع سعی میکنه کاملا جدی و کوتاه باهام حرف بزنه منم همش رفتاری که شوهرم تو جمع باخونوادش داره با رفتاری ک با من داره مقایسه میکنم و برام کابوسه نمیدونم چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عقده ی چیزیو داری انگار؟

توی تایپکای هوافضا و علمی و مشاعره خوشحال میشم تگم کنید                                                                                                           چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم

هم شما زیاد حساسی بنظرم و هم شوهرتم مقصره ک تحویلتون نمیگیره تو جمع 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
2738

چرا عزت نفس نداری 

کسی ترکت کرده ؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

منم قبلن اینجوری بودم حساس نباش عزیزم،مرد قرارنیست تو جمع رفتارش مث توخونه باشه ک تنهایی باهمید،سعی کن یکم خودتو باورداشته باشی بزارشوهرت دنبال تو باشه،توجمع براخودت خوش بگذرون چرااینقدر خودتو اذیت میکنی؟؟؟

عزیزم تو یه چیزی تو ذهنت ساختی و باهاش بازی میکنی ، این اشتباهه ، ادمها تک بعدی نیستن خانواده دارن علائق دارن انتخاب میکنن ، حد و حدود دارن و ...

اتفاقا همسرت درست رفتار میکنه ، دونفره هاتون رو جلو جمع بروز ندین بعدا میفهمی چرا

رو خودت و واقعیتها کار کن 

2706