2733
2739

یه خاستگار دارم که خیلی خوش اخلاق و خانواده داره یه خونه کوچیک حیاط دار داره تقریبا ۹۰ متری که ۶۰مترش خونس ۳۰متر حیاط یه سمندم داره تو اداره کمیته امداد رانندس کارمنده اونجاس با شغل و درآمدش کاری ندارم و قابل قبول فقط قیافشو دوس ندارم موندم چیکار کنم خودمم خیلییی دلم میخاد ازدواج کنم بشدت دودلم چون شرایطش خوبه هم خونه و هم ماشین و شغل داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر من عنوان تاپیکتو این روزا زیاد میبینم !

اینهمه شور و مشورت شما روبجای نرسونده!

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷

عزیزم یکی از مهمترین رکن های ازدواج رابطه ی جنسی هست.اگر از نظرت قیافش اینقدر بده نمیتونی زندگی خوبی داشته باشی.

خونه و ماشینش چشمت رو گرفته ولی خودش نه؟معیارهات یکم خام هست هنوز.یکم برای ازدواج صبر کن

ببین همه چیز پول و ثروت نیست وقتی قیافش به دلت نیس چرا کاریو میکنی که به دلت نیست چون بی پولی رو میشه تحمل کرد قیافه رو نمیشه چون ی عمر میخوای کنارش بخوابی و سخت میشه تحمل کردن کسی که قیافش به دلت نیس

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. 𓆩𓆩🖤𓆪𓆪️

به قیافه اصلاااااا کاری نداشته باش

قیافه عادی میشی

اخلاق از همه چیز مهمتره! بچه نه نه و دهن بین نباشه!

اگر خانواده اش بد باشن زندگیتون به جایی نمیرسه.

بعد اینکه وضعش خوب یا معقول باشه، چون بی پولی، اختلاف و جدایی میاره، مرد بی پول همیشه بداخلاق و عصبیه.

و از همه مهمتر تفاهم داشته باشید، ببین اصلا باهاش حال میکنی یا نه!

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

یکی میبینی قیافه داره ولی رابطه جنسیش افتضاحه، اخلاقش صفره، برعکسشم هست!

یه مدت باهاش دوست باش ببین چجوریه!

هیکلش چجوریه؟ از نظر من قد و هیکل از چهره مهمتره، چهره رو میشه با عمل درست کرد!

البته از نظر من چهره بعد از چند ماه عادی میشه و چیزه مسخره آیه که بخوای بهش توجه کنی.

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706