2752
2734
عنوان

جشن نیمه شعبان وبارندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 20 پست
خانما بادلای پاکتون دعا کنید شوهرم بره سرکار ومشکلشم حل بشه ..دیشب تو شهرما باوجود بارون بازم برگزار ...

انشالله به حق این روز عزیزخدا کار آبرومند وپرازرزق حلال سرراه شوهرت قراربده وتمام مشکلاتتون حل بشه  

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
انشالله به حق این روز عزیزخدا کار آبرومند وپرازرزق حلال سرراه شوهرت قراربده وتمام مشکلاتتون حل بشه & ...

قربونت برم ممنون ان شالله شماهم ازهرچی خدا میخوایین براورده بشه به حرمت این روز عزیز

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما دیشب داخل مسجد رفتیم خیلی عالی بود  ظهرم همسایمون دعوت کرده انشاالله قسمت بشه میریم

ما هم دیشب تومسجدنزدیک خونمون جشن بزرگی گرفتن .شام وشیرینی وشربت.البته فقط واسه مردا بود .شوهرم وپسرم رفتن.یه دونه خانم هم نبود.دوست داشتم برم آخه صدای مولودیش تاخونمون میومد .توحیاط نشستم گوش میدادم  

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
قربونت برم ممنون ان شالله شماهم ازهرچی خدا میخوایین براورده بشه به حرمت این روز عزیز

انشالله  مرسی عزیز