2733
2734
عنوان

بعضی وقتا عجیب دلم‌زبون نفهم‌میشه😭😭دلم‌فقط بابام‌و‌میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 32 پست
عزیزم این حرف را نزن ...بجاش دعا کن که خدا هم به پدرت کمک کنه هم به تو ...کتاب چهار اثر فلورانس را ا ...

واقعیت اینه تا جای کسی نباشی ، نمیتونی قضاوت کنی و هرچی بگی بااحترام میشه گنده گویی .... 

نه هیچوقت خوب نمیشم  دارم جون میدم یه لحظه نیست ارامش داشته باشم هرلحظه دلتنگی بیشتر داره خفم‌ ...

عزیزم از تایپک هات فهمیدم بارداری ....تو را خدا ...تورا به مقدسات...تو را به روح پدرت این حجم از غصه بچه را نابود میکنه ..بخدا یکی هست که مادرش باردار بود و خیلی غصه عزیزش را خورده بود اون فرد میگه همیشه حالم بده هیچوقت از ته دل نخندیدم و هیچوقت ته دلم شاد نبوده تو را خدا به خودت مسلط باش اگه واقعا نمیتونی به روانپزشک یا دکتر زنان مراجعه کن شاید چیزی داد آروم شدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالت ۹۵ روز پیش دیدیش خیلی ساله ندیدمش     امروز ی خانواده در خونشون کیک یزدی وشکلا ...

نمیدونم چی بگم واقعا 

ولی دارم جون میدم دارم میمیرم 

لعنت به دنیا به اجبار😭😭😭

مگه میشه ادم‌بدون همه وجودش ادامه بده هنوز‌انگار باورم‌نشده انگار نمیفهمم چی شده وقتی سرسفره شوهرم‌میگه‌خدا رحمتش کنه میگم‌وای یعنی تموم‌شده باید عادت کنم به این جمله 😭

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
 ازبس همیشه ی خدا دعوا و مرافعه و بی منطقی و زور و ظلم ازش دیدم از بچگی دعا میکردم بمیره . تووو ...

این از داغ پدر سنگین تره  من مامانم خون جگرمون کرده خیلی سخته حواست باشه بهش بی احترامی نکنی سعی کن تنش پیش نیاد  کسی رو میبینم سر قبر مادرش گریه میکنه دلم برای خودم میسوزه من بی مادر حتی ی سنگ سرد نیست ونخواهد بود  سرمو روش بزارم مامان مامان کنم هیچ باید به دستور خدا به مادر خودخواهی که بچه هاشو بیچاره کرده احترام بزارم مراقبش باشم بد دردیه بد دردی

2731
واقعیت اینه تا جای کسی نباشی ، نمیتونی قضاوت کنی و هرچی بگی بااحترام میشه گنده گویی .... 

خب عزیزم اینجوری خودت بیشتر اذیت میشی ...خودت داغون میشی چون یه حس نفرت و خشم تو دلت هست بعدها این به اعصابت ضربه میزنه و داغونت میکنه اگه واقعا پدرت آنقدر عصبی هست ببرید پیش پزشک اینجوری اون آروم میشه شما هم به آرامش میرسی

عزیزم از تایپک هات فهمیدم بارداری ....تو را خدا ...تورا به مقدسات...تو را به روح پدرت این حجم از غصه ...

بله هفت ماهم 

بخدا نمیتونم نمیتونم این ظلم و‌عذابی بود ک‌خدا بهم‌داد اون به من رحمش نیومد با حاملگیدالتماسش کردم بابام‌بهوش‌بیاد التماسش کردم نخواست با ظلم‌تموم‌گرفتش تموم‌رفتتتت نمیتونم خوب‌بشم نمیخوام اروم‌ بشم تموم‌جونم و‌از دست دادم فقط میخوابم غذامیخورم‌دراز میکشم هدف ندارم ارزو‌ندارم حس و‌حال هیچی‌ندارم

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
این از داغ پدر سنگین تره  من مامانم خون جگرمون کرده خیلی سخته حواست باشه بهش بی احترامی نکنی سع ...

بخدااا فقط ما اینو درک میکنیم ، بدسرپرست بودن خیلیییی بدتر از بی‌سرپرست بودنه . درک نمیکنن ، انقد ظالمه که فقط باید بریزیم تو خودمون . به والله بارها آرزو میکردم بدنیا نمیومدم ، حالا که اومدم بجااینا حاضر بودم بی کس و کار باشم پدر و مادر نداشته باشم هردو از هم بدترن هرکدوم یجور .😭😭😭😭😭😭خوش به سعادت هرکس که خانواده خوبی داره ، خوش به سعادت هرکس با عشق دوطرفه ازدواج کرد و رفت خونه خودشو داشت .‌. 😭😭😭😭😭😭 میشه دعام کنی؟ صدای منووو نمیییشنون 😭😭😭😭😭😭 دلم مرگ میخواد . کاش هیچوفت بدنیا نمیومدم چقددددر زااار بزنم خدا کجاس که منو نمیبینه صدامو نمیشنوههههه 😭😭😭😭😭😭😭

بله هفت ماهم  بخدا نمیتونم نمیتونم این ظلم و‌عذابی بود ک‌خدا بهم‌داد اون به من رحمش نیومد ...

ببین دیگه اینجا اوضاع فرق میکنه ...فکر اون بچه تو راهی باش پدرت دیگه برنمیگرده براش یاسین بخون ولی بچه داره پاش به این دنیا باز میشه و تو یه بچه شاد و سالم میخوای و بچه هم یه مادر شاد و سالم ...الان فکر کن خدای نکرده یه درصد بچت بعد ها اعصاب خوب نداشته باشه اونوقت عذاب وجدان بگیری دیگه فایده نداره ..هروقت فکر بابات آمد تو سرت براش صلوات بفرس و فاتحه بخون اونم دعات میکنه...ولی فکر بچت باش بعد هم تو دو ماه دیگه باید زایمان کنی باید جون داشته باشی ...هر وقت دلت گرفت برو سر خاکش و برو پیش مامانت تا آروم بشی

بله هفت ماهم  بخدا نمیتونم نمیتونم این ظلم و‌عذابی بود ک‌خدا بهم‌داد اون به من رحمش نیومد ...

مگه میشه خدا ظلم کنه قطعا بهترینها رو برای بنده هاش میخواد نمیدونم چرا پدرتون فوت شدن اما اگه به هوش می‌آمد و به خاطر شرایط بدنیش یک عمر سختی میکشید؟ باورت میشه بعد فوت پدرم شرایط زندگیمون چنان کن فیکون شد که خدا روشکر کردم پدرم زنده نماند زجر بکشه    در مورد بارداریت باردار بودم یکی از عزیزام فوت کرد رسیدم سر جسدش داشتم جون میدادم بچه تو شکمم تکون خورد به خودم قول دادم به خاطر بچه بی پناه عزاداری نکنم خیلی سخت بود یک سال بعد فوتش یک روز صبح از خواب بیدار شدم گفتم برم ی زنگ بهش بزنم حالشو بپرسم که زدم زیر گریه   قطعا برای پدرت سلامتی بچه خیلی مهمه حالا که دستش از دنیا کوتاهه نمیتونه کاری کنه به خاطر پدرت مراقب سلامتی نوه کوچولوش باش 

بخدااا فقط ما اینو درک میکنیم ، بدسرپرست بودن خیلیییی بدتر از بی‌سرپرست بودنه . درک نمیکنن ، انقد ظا ...

بخدا منم عصبی بودم همش بچه‌ هام را دعوا میکردم و کتک میزدم الان میرم روانپزشک و روانشناس خیلی آروم شدم خیلی بهتر شدم دیگه کاری به بچها ندارم اگه دعوا کنن 

خیلی سخته خیلی سخته خیلی سخت نمیتونم از سختیش چیزی بگم هرچی میگذره بدتر میشه خیلی بدتر و‌سختتر تازه ...

من هنوز باور نکردم 

من ۱۶ سالمه 

خواهر کوچیکم ۷ سالشه 

پدرم ۳۹ سالش بود

بخدااا فقط ما اینو درک میکنیم ، بدسرپرست بودن خیلیییی بدتر از بی‌سرپرست بودنه . درک نمیکنن ، انقد ظا ...

خدا برات بهترینها رو کنار گذاشته و خیلی زود در آرامش وشادی رو به روت باز میکنه فقط صبور باش خدا با صابرانه   خدا وقتی چیزی رو نمیده یا ازت میگیره با وجود خودش جاشو پر میکنه اما گاهی ما خودمون باور نداریم و دست رحمتش پس میزنیم   هر روز صبح چشم باز میکنی بسم الله بگو بعدم با خدا حرف بزن مثلا بگو خدایا برم صبحونه بخورم بعد برم ....یواش یواش با خدا مانوس میشی رفیق میشی تازه میفهمی خدا تورو از همه دنیا بیشتر دوست داره 

2706