2733
2739

دلم‌فقط بابام‌و‌میخواد دستاش و‌مهربونیش و‌بغلش اصن هیچی فقط حضورش تو‌خونه جای همیشگیش ک‌ دراز میکشید 

فقط صدای نفس کشیدنش 

لعنت لعنت لعنت به داغ لعنت به دلتنگی😭

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
کی فوت شدن؟

۹۵روز

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ازبس همیشه ی خدا دعوا و مرافعه و بی منطقی و زور و ظلم ازش دیدم از بچگی دعا میکردم بمیره . توووپ هپ تکونش نمیده . باباهای عزیز همه مردن ، این زندست . همین الااان از دسنش زاااار زدم 

همه همسنا و کوچیکترا رفتن سر خونه زندگیشون ، من موندم تو این خونه زجر میکشم 

ازبس همیشه ی خدا دعوا و مرافعه و بی منطقی و زور و ظلم ازش دیدم از بچگی دعا میکردم بمیره . تووو ...

عزیزم این حرف را نزن ...بجاش دعا کن که خدا هم به پدرت کمک کنه هم به تو ...کتاب چهار اثر فلورانس را از اپارات گوش بده خیلی موثره

۹۵روز

خوش به حالت ۹۵ روز پیش دیدیش خیلی ساله ندیدمش     امروز ی خانواده در خونشون کیک یزدی وشکلات وشیر کاکائو میدادن رفتم دوتا شیر کاکائو برداشتم آمدم در رو باز کنم پدرشون دونید گفت بابا بزار برات بازکنم با چشم پراز اشک آمدم خونه بی پدری خیلی سخته خیلی با وجود این همه سال هنوز داغش تازس خوش به حالت ۹۵روز پیش بابا داشتی 

هنوز اذیت میشی عزیزم...ولی باید به خودت دلداری بدی ...از خدا برای قلبت آرامش میخوام ...منم بابا ندار ...

نه هیچوقت خوب نمیشم 

دارم جون میدم یه لحظه نیست ارامش داشته باشم هرلحظه دلتنگی بیشتر داره خفم‌میکنه مث یه گوله برف که هی داره بزرگتر میشه و‌بهم فشار میاره😭😭😭😭دلم‌فقط فقط بابام و‌میخواد هیچی سرجاش نیست وقتی بابام‌نیست 

خدا رحمتش کنه  درکت میکنم منم 42 روز پیش بابام فوت شد خودت چند سالته؟

خیلی سخته خیلی سخته خیلی سخت نمیتونم از سختیش چیزی بگم هرچی میگذره بدتر میشه خیلی بدتر و‌سختتر تازه انگار بعد ۴۰متوجه میشی چی شده گ😭

۲۶سالم