2752
2734

سلام دوستان

لطفا امشب برای سلامتی همه مریضا مخصوصا همسر من آقا مهدی دعا کنید

انشاالله معجزه وار سلامتی کامل بدست بیاره و خداوند شفا بده

ممنونم

لطفا برای سلامتی کامل همسرم یک حمد بخونید التماس دعا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا سلامتی بده ان شاءالله

هرروز این آیه از سوره انعام به نیت سلامتیشون بخون و دست بکش از سر تا پا

🌟هرکس با ایمان آیه اول سوره مبارکه انعام را در صبح و شام، هفت بار با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بخواند و هر بار دست بر بدن خود بکشد، از جمیع آفات و علل و امراض ایمن شود

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ وَجَعَلَ الظُّلُمَاتِ وَالنُّورَ ۖ ثُمَّ الَّذِينَ كَفَرُوا بِرَبِّهِمْ يَعْدِلُونَ

سوره انعام برای شفای مریض خیلی توصیه شده

اگر تونستی به نیت سلامتی ایشون بخون 

یا من اسمه دواء و ذکره شفاء 🌷 🤲🌷

یا شافی یا شافی یا شافی

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
خدا سلامتی بده ان شاءالله هرروز این آیه از سوره انعام به نیت سلامتیشون بخون و دست بکش از سر تا پا ...

ممنون  عزیزم التماس دعا فراوان 

لطفا برای سلامتی کامل همسرم یک حمد بخونید التماس دعا