2752
2734
عنوان

کدوم مدل آیفون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 572 بازدید | 51 پست
وای چرا اخه انقدر از فرمش خوشم میاد مرسی ک گفتی عزیزم

نمی‌دونم شانس مایه😂 سلفی هم جالب نیست کیفیتش 

فقد مورب بودن لنزش خاصه و خوش دسته دوسدارم 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
گلم من ۱۳ پرومکس ۱ ترا دارم عالیییییه  از جای معتبر بخری حتما اصل هست  بعد تازه با سامان ...

مرسی گلم نمیدونم‌ والا منم جدیدا شنیدم ک مونتاژ میشه و ممکنه خراب بشه ، بنظرتون ب اشنامون بگم از المان بیاره میتونم اینجا ریجستر کنم چون خودش قبلا خریده دگ نمیتونه ریجستر کنه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واسه همسرمن که اینجوری نیس حالت زردی داشته باشه

والا من الان دستمه بازم با دیدن تاپیک اسی رفتم ب دوربین

اونحوری ک باید خوب بگیره نمیگیره واس دو س نفرم زردی. داره 

پسر عزیزم آراس جان چه خوب شد که به زندگی من و بابایی پا گذاشتی دار و ندار ماااادر🥰😘👈سنسیز دونیاما لعنت جانیمamir hossein، با افتخار تورکم😎درخواست دوستی قبول‌نمیکنم🌸
نه برای من که نمیشه یکبار این کارو کردم انتن اومد بعدش دیگه رفت که رفت

من که دیدم میشه

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
مرسی گلم نمیدونم‌ والا منم جدیدا شنیدم ک مونتاژ میشه و ممکنه خراب بشه ، بنظرتون ب اشنامون بگم از الم ...

گلم نه نیازی نیست 

همینجا بخر ،هیچ مشکلی نداره 

گوشی نو خودش مشخص هست 

کدوم شهری؟

والا من و شوهرم بارها آیفون خریدیم و عوض کردیم هیچ مشکلی نبوده

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
گلم نه نیازی نیست  همینجا بخر ،هیچ مشکلی نداره  گوشی نو خودش مشخص هست  کدوم شهری؟ ...

اینجا که هست همسرمم از شهر خودمون خرید جدیدا شنیدم ۱۳ شاید مشکل داشته باشه ترسیدم 

گفتم اگ بشه ریجستر کرد بگم خالم بیاره 

ک الان دوستان میگن ۱۴ و۱۵ هم ریجستر میشن نمیدونم واقعا کدوم مدلش برام بهتره 

اینجا که هست همسرمم از شهر خودمون خرید جدیدا شنیدم ۱۳ شاید مشکل داشته باشه ترسیدم  گفتم اگ بشه ...

نه عزیزم ۱۴ ۱۵ رجیستر نمیشن

یه سری کارا میشه کرد موقتی میاد آنتن اما باز میپره

من این سری میخوام یه روشی هست اونو انجام بده گمرکی هست خیلیا بااین روش آنتشون برگشته

نه عزیزم فعلا که نمیشه من در کنارش برای تماس اندروید دارم 

مرسی گلم برای نت من میگم ک همش باید وصل بشم ب این یکی گوشی ی کم سخته وگرنه اندرویدمو اتفاقا میخوام نگه دارم برای خط کاریم و... یا مثلا ی جاهایی واقعا نمیشه آیفون دراورد بیرون 

اینجا که هست همسرمم از شهر خودمون خرید جدیدا شنیدم ۱۳ شاید مشکل داشته باشه ترسیدم  گفتم اگ بشه ...

گلم ۱۴ و ۱۵ کجا رجیستر شده؟

یه سرچ بزن متوجه میشی نشده و قرارم نیست بشه 

چرا اینقدر راحت گول حرف دیگران رو میخوری؟

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
2706