2733
2764

سلام ب دلم افتاد براتون دعا کنم اسم بدید انشاالله حاجتتون برآورده بشه 🌸

برای منم دعا کنید خیلی گرفتارم دعا کنید زندگیم از هم نپاشه ی فرجی شه برام 🌼

انشاالله امام زمان عیدی هممون رو بده🌹 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم برای دوستم نازنین دعا کنید که دامنش سبز بشه 

چند ساله داره تلاش میکنه برای بچه دار شدن🙏🌹🌹

زیارتتونم قبول 🌸

خدا میگه اینجوری حرف بزن:😍  🥥همیشه راستگو باش. آل عمران/۱۷ ☁️با آرامش و نرمی حرف بزن. طه/۴۴ 🥥ازحرف هاۍبیهوده دوری کن. مؤمنون/۳ ☁️با زبان خوش سخن بگو. بقره/۸۳ 🥥حرف‌های نیکو ومنطقی بزنی. اِسراء/۵۳ ☁️پرخاش نکن. اِسراء/۲۳   چقدر شبیه این آیه‌ها هستیم؟!(:🚶  #اللَّھُـمَ‌‌‌‌عجِّـلْ‌لِوَلیِڪَ‌ألْـفَـرَج 🤲🏼♥️  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌️

برا پسر داییم و دوستش که آی سی یو هستن دعا کنید مخصوصا دوستش که تو کماست(تاپیک آخرم)

مرسی♥️

#کرمانم_تسلیت 🖤برای دختری با کاپشن صورتی و گوشواره های قلبی💔🥀😭                                                                       اینکه دست کم میگیرن آرزوهاتو نترس اونا فکر تو رو ندارن منطقیه پس😉من فقط یه بار به دنیام میام میخوام که جوری زندگی کنم که خودم دوست دارم🤗میدونم میتونم...دنیا مال منه،وسط سیاهی هم من دلم روشنه یه روز میام و تاپیک رتبه سه رقمی شدنمو میزنم😍😍میشه برا رسیدن به اون روز یه صلوات مهمونم کنی؟:)1402/8/18برای منِ چند سال بعدت تلاش کن که خوشحالش کنی:)) ۱۴۰۲/۱۰/۱       ((((کاربری دست دو نفره)))))

بلاخره حامله شدم.پارسال همین موقع هم حامله بودم ولی سقط شد. دعا کن این یکی برام بمونه و سالم بیاد بغلم.

خدای مهربونم بهم ثابت کردی که " در دایره قسمت ما نقطه پرگاریم... لطف انچه تو بنمایی حکم آنچه تو فرمایی"....خودت این نی نی رو بهم هدیه کردی، خودت هم حفظش کن.لیاقت پذیرش و بزرگ کردنشو بهمون بده.

سلام عزیزم‌ اسمم فرشته تورو خدا برای حاجتم خیلیییی دعا کن دعا کن بچهام سالم و موفق باشن زندگیم خوب بشه وسواس فکریم برطرف بشه اوضاع مالیم خوب بشه الهی به هرچی میخوای برسی زندگیت فوق العاده و شیرین بشه آرامش مهمون همیشه قلبت باشه

توروخدا دعا کن یکم کار بابام رونق بگیره😔علی

انشاالله برمیگردی زنگی آرومیو با همسرت شروع میکنی

۳تا دخترهای گلم و ۳ پسرهای عزیزم مامان عاشقتونه😍 تعداد بچه هارو رد گم کنی زدم تا آشنایی شناساییم نکنه😎مرزهای خلاقیت جا ب جا شدن ک 🤣🤣🤣😂
2706