2733
2771

دوستم یه جوریه اخلاقش که جوری که با حتما رفتار می کنه همونطور هم با مردا رفتار می کنه و حدود مشخصی نداره. و متاهلم هست و بچه هم داره. 

دوستم کلا قصد بدی نداره و تو دلش چیزی نیست ولی دیگران بد برداشت می کنن و حتی چند بار مادرشوهرش بهش تیکه انداخته و این سری آخرم رفته مسافرت به زور برادر شوهرشو که مجردم هست برداشته با خودش برده مسافرت. بهش میگم شما یه زوج جوون نمی خواسته پسر مجرد ببرین مسافرت میگه دست کمکم بوده و هر جور بهش میگم رفتارتو عوض کن من تو رو میشناسم تو دلت چیزی نیست ولی دیگران که اینجور فکر نمی کنن، فایده نداره 

به نظرتون حرف من اشتباهه و حساسم؟ 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

حالا چرا اینقدر برای نگران و ناراحتی!

بچه که نیست خودش باید بفهمه یه رفتارهایی رو انجام نده

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

به نظرم چیزی که اهمیت داره اینه که تفاوت پیشنهاد دادن و دخالت کردن رو لحاظ کنیم

صرف نظر از اینکه دوست شما کارش درست یا غلطه، تا زمانی که این مسئله مستقیما شما رو دخیل نکرده، قرار نیست شما به کسی چیزی بفهمونی. شما نهایت نظر خودت رو دوستانه و در قالب پیشنهاد می گی و حالا اگه دوستت صلاح دونست این انتقاد رو می پذیره یا نه. 

اگه قبلا گفتی دیگه نیازی نیست دوباره بگی.

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
آخه دوست که دیگه مثله خواهره 

حالا هر چی

آن کس که نداند و نداند که نداند

در جهل مرکب ابدالدهر بماند

من خواهرمم که باشه یجوری شیرفهمش میکنم اگر نشد دیگه باهاش سروکله نمیزنم

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!