اگه مثبت هجده هست، لازم نیست بفرستید😁👋

همینطوری محض گذراندن وقت دلم خواست ببینم🧡🌻

خوش بخت باشید

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

@گل__یاستون    

من دنیا رو برای چیزی به هم میریزم که خودم میخوام…          به نظرم بهترین تعریف از عشق میتونه این باشه عشق، تو رو مجبور میکنع نیازها یکی رو به نیازها، خواسته های خودت اولویت بدی 💫زندگی مثل یک خوابه ،گاهی میتونه خوابی باشه مه آرزوی تکرار شدنشو داری و گاهی هم کابوس…🌿 یه زمانی فکر میکردم من بدترین آدمم ، من بابت همه اون چیزایی که خدا بهم داده بود بی خیال بودم و چیزایی که نداده بود ناشکری.داشتن سلامتی ، امنیت ،خانواده،دوستام ،چیزایی که بهشون نیاز دارم … به این نتیجه رسیدم تا زمانی که  من به خودم احترام نذارم ،اهمیت ندم نباید انتظار داشته باشم از هیچ فردی این کارها صورت بگیره .✨مهمترین قانون زندگی من از این ثانیه به بعد اینه خودمو همینجور که هستم دوست داشته باشم ،فکر نکنم کی از این رفتار من خوشش میاد و کی از اون کار من خوشش میاد …… من باید خودم باشم و دیگران هم باید من رو همینجور که هستم بپذیرن 👐 برای خودم زندگی کنم و به قول یه نفر زندگی رو با هر چیزی که شده برای خودم شیرینش کنم 😉 من قول دادم قوی باشم ،برای خواسته هام بجنگم  هر جور که شده ،توی هر موقعیتی…… بهترین نسخه خودم باشم. به همه ثابت کنم که من کیم 💛
عا نمیشه عکس فرستاد؟ بذار خودم امتحان کنم

😂😂🤦🏻‍♀️

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2706