2733
2734

تا ماه پیش قرص ال دی میخوردم و پریودیام منظم بود حتی ساعتش هم دقیق بود 

ولی ماه پیش یکی دو روز عقب افتاد که نمیدونم چرا کلی استرس کشیدم با گرمیجات پری اومدولی انگار یه چی جلوشو گرفته بود بعد از اینا  همش تو شکمم یه چی تکون میخورد کلی درد داشتم بعد 10روز رفتم سونو گفت هیچ مشکلی نداری باردار هم نیستی اون تکونا اسپاسم روده اس که استرسم کمتر شد و بهتر شدم بعد مشکلم اینجاست که بعد اون سونو 19سیکلم نزدیکی داشتم که همسرم ارضا نشد و یه بار هم یه روز قبل موعود پریودیم نزدیکی داشتیم که دو دفعه هم کاندوم استفاده کردیم  که باید 30م ماه پیش پریود میشدم ولی هنو نشدم کمردرد بیشتر از یک ماهه دارم روز های تخمک گذاری و پریودی بیشتر میشه رفتم دکتر زنان معاینه کرد گفت عفونت نداری  دوتا امپول پروژسترون داد زدم ولی سه روز گذشته ولی پریم نیومده این ماه قرص ال دی هم نخوردم 

اگه باردار باشم حتما یه بلایی سرم میاد 😭  

عزیزمن وقتی هر ماه قرص بخوری اونم ال دی معلومه سیستم بدنت بهم‌ میریزه 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چیکار کنم اگه یه بچه دیگه بیارم بدتره که سنم کمه  دکتر گفته یه بچه دیگه بیاری پوکی استخوان میا ...

ببین من یبار ناخواسته باردار شدم الان 5سال داره ازش میگذره و فقط طبیعی جلوگیری میکنیم فقط طبیعی آدم دست خودشه دیگه 

کم خودتو ببند به قرص و این مواد شیمیایی دور از جونت دو روز دیگه مریض بشی همین شوهرت و خونوادش میگن از خونه باباش مریض بود

ببین من یبار ناخواسته باردار شدم الان 5سال داره ازش میگذره و فقط طبیعی جلوگیری میکنیم فقط طبیعی آدم ...

من از هر کسی میپرسم میگه ما طبیعی جلوگیری میکنیم من با کاندوم و قرص اینا بازم دارم از استرس جون میدم 

منم ناخواسته باردار شدم اونم با کاندوم و جلوگیری طبیعی دیگه نمیتونم اعتماد کنم ای یو دی هم گذاشتم بعد از نه ماه بهم نساخت برداشتم دیگه نمیدونم چه خاکی بریزم سرم 

ال دی به من می ساخت ولی از ماه پیش نمیدونم چم شده