2733
2764

سلام...

بچه ها شش هفت سالی میشه متاهلم...تواین شش هفت سال شوهرم هرچی بیرون بخوره برامنم مسخره میاره...مثلا مراسمی جایی دعوت بشه بره براصرف غذا حتما اومدنی یاعین همونو برام از رستوران میخرم...یا زنگ میزنه میگ بپوش آماده شو بیام ببرمت رستوران و...حالا هی بگم نه نمیخام غذا داریمو فلان گوش نمیده...مثل همین امروز🥺🥺🥺..خیلی دوسش دارم...مرد مهربون من🤍❤️..

البته خودمم دقیقا عین خودشم بدون اون هیچییی از گلوم پایین نمیره

تا میتونین همه تاپیکامو گزارش بزنین دونه به دونه پاک شن..مرسی✅🌌🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشالله همیشه کنارهم روزای قشنگ داشته باشید 😍هم مهربونه هم دوستتون داره خدا مردی رو که با زنش خوبه الهی حفظ کنه

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗
عزیزم انشالله همیشه کنارهم روزای قشنگ داشته باشید 😍هم مهربونه هم دوستتون داره خدا مردی رو که با زنش ...

اره عزیزم خودشم هزاربارمیگه برام چیزی مسخره خدا چن برابرشو بهش میده

تا میتونین همه تاپیکامو گزارش بزنین دونه به دونه پاک شن..مرسی✅🌌🌿