2737
2739

همیشه آن تایم نیست برعکس من با اینکه  ویژگی های خوبه زیادی داره هیچوقت نمیتونم دیر اومدنشو هضم کنه به خاطر همین عصبی میشم دیشبم دوره قبل پریودی بودم بدجوری باهاش حرف زدم اونم گفت از تو بعیده و الان از خودم بدم میاد 

عزیزم اگه شهر بزرگ زندگی میکنین طبیعیه آدم هیجا به موقع نمیرسه

این پسرا هم دم دمایی که میخان بیان ماماناشون گیرشون میندازن کار میسپارن بهشون یا میگن منم تا فلان جا برسون

برا همینه که دیر میکنن

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آن تایم ندی الله ای ایچی دیقه جلدیخ بورا ادا چیخاردیرلار

تقصیر خودشه خواهر ول کن 

✨من زنم، زن بودنم را دوست میدارم      به قد گیسوانم، ناخنم ، رنگ لبانم زندگی را دوست می دارم  آری آن اشکی که عیبش می شماری       دل کافر بسوزاند     من آن سوزاندن و رنگ لطیف آتشش را  دوست می دارم      تو مرا یک بی وفا خواندی و من   آنچه در اطراف می بینم خلاف ماجراست    آن وفا و ماندن و سازش     به رسم مادرم را دوست می دارم   در این دنیا به هر چه بنگرم زیباست             من زنم، مردانگی نه .😪زنانگی هم دوست می دارم ...😄
2740
خودش زنگ بزنه .... اشتباه تو که نبوده مشکل اونه که بی نظمه ....آدم اگه یکم احترام قائل باشه برای طر ...

دقیقا مخصوصا که اولش کلی حرصمو دراورد چرا اینقدر بی درکی گفتم که دارم حاضر میشم