2733
2739

تو جامعه یه مرد نیس که دوست داشته باشه زن افریده بشه 

ولی زنهای زیادی هستن که دوست داشتن مرد باشن هرکی پسر میاره یجورایی مث اینکه احترامش بیشتر و کلا مرد پراهمیتر نشون میده

حالا خدا هم از یه طرف گفته ۴زن برتر 

چرا ۴مرد برتر نداریم همه میتونن به مقامهای بالا برسن

یه پیامبر زن نداریم

زن نمیتونه قاضی باشه

زن بخاطر پریودی نمیتونه چله بگیره که مقامش بره بالا😓

حالا چه جوابی دارین

عضو گروه مانکن های زیبا. تاریخ شروع ۱۴۰۳/۲/۱    وزن فعلی۶۳    وزن هدف ۵۸😇

همیشه که اینجوری نیس.تا سونو بهم گفت بچت پسر خانواده شوهرم ناراحت شدن حتی تبریک نگفتن.چون عاشق دختر هستن😏

خدایاشکرت بخاطرهمسرم وپسرم😍تو که تو قلبو وجودم خونه کردی…توکه با اومدنت معجزه کردی!😍

😂 

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید باورت نشه

ولی روایت هست که روزی به اسم روز محشر 

حضرت فاطمه از جلوی همه عبور می‌کنن 

و همه ی موجودات جهان، حتی پیامبران بهش تعظیم می‌کنن..

سوره های زیادی به اسم زن هست..

چرا فکر می‌کنی خدا تبعیض قائل شده؟! 

2731

خبب زن قاضی تو همه دنیا داریم 

جایگاه و ارزش زن خیلی بالاست توی دین 

اما توی کشور اکثر کارارو مردا انجام میدن 

بیشتر پسر دوش دارن بخاطر وراثت 

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
همیشه که اینجوری نیس.تا سونو بهم گفت بچت پسر خانواده شوهرم ناراحت شدن حتی تبریک نگفتن.چون عاشق دختر ...

اکثریت رو گفتم این دیگه استثناس

2740

ارزش زن کم نیست قاضی نمیتونه بشه چون از رو قلبش تصمیم میگیره نه عقلش 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

اولا که الان خیلی از مردا عمل می کنن که زن بشن

ولی هر دو گروه اشتباه می کنند

در واقع اینا از مقدراتی که خدا براشون در نظر گرفته فرار می کنن

ادامه داره اگه دوس داری لتیک کن تا بگم

این نیز بگذرد

اولا با بیا ن این سوالات این جا موافق نییستم ولی برای هر چیزی یک دلیلی هست ، درکل میتونیم بگیم که اره طبق ایه صریح قران مرد بالاتر هست به سبب برتری هایی که بهش داده شده ولی ارزش زن هم در اسلام بسیار بالاست ، اینکه یک زن پیامبر نداریمهم دلایل خودشو داره

قاضی زن داریم  مابقی هم دست تربیت خانوادگی هست  جامعه هم ما خانواده ها تشکیل میدیم

مشاوره در اخر

قاضی اونطور نیس