2737
2739
عنوان

مامانایی که بچه هاتون مریض شدن سرفه دارن تروخدا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 84 پست
اسپری اسمش چیه کی ها میزنی چند وقت زدی خوب شد دختر من دوتا اسپری میزنه

شرپنده نمیدونم پارسال بوده

فوق تخصص ریه خوب ببرش

میدونم روزای قشنگ از راه میرسن..نی نیم سالم به دنیا میاد .. مامانم صحیح و سالمه و بغلش میکنه ... صدای خنده هامون فضارو پر میکنه... 🙏یا من اسمه دوا و ذکره شفا.امّن یُجیب مضطراذا دعاهُ و یکشف السو 🙏لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین 🙏🌺اللهم صلی علی محمد وال محمد🙏🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچت خوب شد؟ واسه سرفه خشک؟ کی حوله گرم کنم؟ کی اب نبات بدم تروخدا بیشخر راهنماییم کن

مواقعی که سرفه می‌کرد من این کارارو انجام می‌دادم اروم تر میشد

دستگاه بخار بذار نزدیکش یا نهایت اب بذار روی بخاری

غذاهای پرادویه و چرب و سرخ‌شده نده 

سخته و زمان بر

ولی ایشالا زودتر خوب بشه 

میدونم روزای قشنگ از راه میرسن..نی نیم سالم به دنیا میاد .. مامانم صحیح و سالمه و بغلش میکنه ... صدای خنده هامون فضارو پر میکنه... 🙏یا من اسمه دوا و ذکره شفا.امّن یُجیب مضطراذا دعاهُ و یکشف السو 🙏لطفا برای سلامتی و شفای مامانم دعا کنین 🙏🌺اللهم صلی علی محمد وال محمد🙏🌺
2731
نه چی هست ؟

داروخانه داره 

گیاهی هست منم پسرم پارسال ک خیلی سرفه کرد اینجا بهم گفتن گرفتم خورد خوب شد 

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
2740
عزمزمه بخور گرم؟

تو هوای  سرد و مواقع سرماخوردگی بخور گرم بهتره

ولی بخور سرد هم خوبه 

فقط برای اینکه هوای خشک نره داخل ریه هاش و بدتر بشه

2706