2733
2734

دلم اندازه ی همه ی دنیا گرفته حجم بزرگی از اندوه رو روی قلبم حس میکنم ی درد بزرگ توی سینه م امروز با دوستای دوران دبیرستانم بودم خدا می‌دونه ک چقدر خندیدیم و خندوندم شون اما الان بغض داره له م میکنه کاش همه جا صورتمو با سیلی سرخ نمی‌کردم کاش مجبوری ادای خوشبختای همه چی تموم و در نمی‌آوردم کاش همین عصری توی بغلشون زار میزدم و الکی نمی خندیدم اگه حتی ی روز در ماه هم خودتون هستید بدون نقش و نقاب خوش ب حالتون کاش کسی رو داشتم ک تو بغلش گریه میکردم و اندازه‌ی عمر راحت میشدم خدایا خدای مهربونم ازت می‌خوام همه ی خنده ب همه ی بنده هات از ته دل باشه ن مثل من 

و منی که هر روز برای شوهرم نقش یه زن عاشق رو بازی می کنم در حالی که نفرت دارم ازش 

چقد سخته تحمل کردن و نقش بازی کردن برای لبخند و زندگی  بچه هات 

وشوهری که می دونه  براش دارم نقش بازی می کنم و خیلی ازین وضعیت راضیه😐

2731
اونا دوست نیستن وقتی باید براشون نقش بازی کنی  حتما از قشر مرفه و دوستهای ثروتمند هستین؟؟  ...

متوجه نشدم ولی چرا دوستای خیلی خوبی هستن فقط ب جز خودم از باطن زندگیم کسی خبر نداره

و منی که هر روز برای شوهرم نقش یه زن عاشق رو بازی می کنم در حالی که نفرت دارم ازش  چقد سخته تح ...

من ی جاهایی از خودم بدم میاد و وقتایی هم ک رضایت و شادی بچه هامون میبینم خوشحال میشم

متوجه نشدم ولی چرا دوستای خیلی خوبی هستن فقط ب جز خودم از باطن زندگیم کسی خبر نداره

من بالاشهر بزرگ شدم همیشه با دوستهام دور دور ...ولی بعدا ک ب دلایل کاری وارد روستاها شدم یا بچه های شهرهای کوچیک با خانواده های معمولی ...فهمیدم ما هیچ وقت دوست هم نبودیم ما فقط باید ادعای همه چی رو کنار هم می داشتیم ...

ولی بچه های پایین شهر برای دوستاشون جون میدن

و منی که هر روز برای شوهرم نقش یه زن عاشق رو بازی می کنم در حالی که نفرت دارم ازش  چقد سخته تح ...

هعیییی  

حالا به علتی که دست خودت نبوده ازدواج کردی ولی چرا بچه دار شدی؟

سنت کم بود؟

یه تاجی