2733
2764
عنوان

بابام مجبورم میکنه کار کنم

255 بازدید | 12 پست

خسته شدم از کارم متنفرم بابام مجبورم میکنه سر کار برم میگه به خاطر خودته که ایندت خوب بشه

چندسال پیشم مجبورم کرد رشته ای بخونم که دوست ندارم  

تا کلاس ورزش میرم یا موسیقی میرم یا زبان میرم مخالفت میکنه و مسخرم میکنه مگه اینکه کاری کنم که اون دوست داره . وقتی میگم افسردم میخوام یک ماه مرخصی بگیرم استراحت کنم تو خونه مسخرم میکنه میگه میخوای بخوری بخوابی تو خونه مثل حیوون جلوت غذا میندازم یکم اگه سر کار نزی

وضع مالیشم خوبه همش میگه به خاطر اینده خودته

پریشب یه مشت قرص برداشتم خودکشی کنم 

چیکار کنم دیگه نمیتونم 

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

و منی که نرم‌سرکار میمیرم

برو سرکار هرماه یه تیکه طلا بخر 

برو بوتیک لباس بخر

کلاس میری چیزی نگو بهش با مامانت هماهنگ کن یه بهانه ای بیار 

بپیچون

بده پول دربیاری واسه خودت کیف کنی

من عاشق بیرون رفتنم

خب در هفته دو روز مرخصی بگیر برو برای خودت بچرخ خونه هم نرو مثل همیشه سرتایمت برو یک روزش و بگرد یک روز دیگه رو بخواب بگو دارن تعدیل نیرو میکنن مدیرم گفته فعلا نیا شرکت حذفت نکنه😐

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
سرکار که خیلی خوبه🥲 سعی کن صبح با مود خوب بری  انقد نگو اه چیه سرکار اه چقد سخته به این فکر ...

خب نمیخوام دوست ندارم زوری بوده 

الانم زوریه همه چی 

هزارتا حرف میشنوم هروز واسه ۱۰ تومن

خب در هفته دو روز مرخصی بگیر برو برای خودت بچرخ خونه هم نرو مثل همیشه سرتایمت برو یک روزش و بگرد یک ...

متاسفانه مارو تعدیل نمیکنن و زوریه مرخصی هم نمیدن تهدیدم میکنن سر همین روانم بهم ریخت

خب نمیخوام دوست ندارم زوری بوده  الانم زوریه همه چی  هزارتا حرف میشنوم هروز واسه ۱۰ تومن

عزیزم سر هر کاری باید ادم حرف میشنوه از دکترش گرفته تا کارگر اما 10 تومن واسه دختر مجرد خوبه فک میکنم به مرور زمان هم بیشتر بشه

متاسفانه مارو تعدیل نمیکنن و زوریه مرخصی هم نمیدن تهدیدم میکنن سر همین روانم بهم ریخت

خب تو همه چی و گذاشتی کف دست بابات که 

وقتی خود شرکت بهت مرخصی نمیده چرا دنبال مرخصی هستی..؟ 

برا خودت برو کلاس بگو اضافه کارم 

خیلی زود خسته میشم 🚶‍♀️😐
خب نمیخوام دوست ندارم زوری بوده  الانم زوریه همه چی  هزارتا حرف میشنوم هروز واسه ۱۰ تومن

قشنگ من زندگی کردن کلا زوریه🥲

ولی توی این زور باید سعی کنیم خوشحالی پیدا کنیم برای خودمون

همه ی ما همینیم

از صبح تا ظهر با صدنفر سر و کله میزنیم واسه ده تومن که میخوان بندازن کف دستمون

تروخدا کارتو از دست ندیا

حقوقش خیلی خوبه حیفه

سعی کن یه کلاس بری یه ساز یادبگیری یه چیزی که خستگیه بعد کارت رو بشوره ببره

..♡
قشنگ من زندگی کردن کلا زوریه🥲 ولی توی این زور باید سعی کنیم خوشحالی پیدا کنیم برای خودمون همه ی م ...

میدونم ولی وقتی روحیت خوب نباشه نمیتونی این سروکله زدنو تحمل کنی 

هیچ چیز خوبی ندارم که به امیدش سختی زندگی رو تحمل کنم