2733
2771

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

اوایل کارت بیشتر دنبال یاد گرفتن و شنیدن باش شنونده باش

چون منم اینطوریم اوایل کارم هست باید تلاش کنم سوتی ندم صعف نشون ندم اشتباه نکنم

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

زیاد با همکارا گرم نگیرید و اینکه لزومی نداره در مورد زندگیتون با کسی صحبت کنید. 

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

یه دفترچه همراهت ببر هر نکته ای که شنیدی یادداشت کن چون انقدر استرس بالاست که بعدا میبینی خیلیاشو فراموش کردی. 

بعدم اشتباه من و نکن و منتظر نباش بقیه یه چیزی یادت بدن. خودت برو دنبالشون و ازشون سوال بپرس و مشارکت کن توی پروژه هاشون

اینجوری هم نظر رئیستو بیشتر جلب میکنی و تلاش گر بنظر میای، که اگر بعدا خواست استخدام کنه تو رو اولویت بذاره

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
اوایل کارت بیشتر دنبال یاد گرفتن و شنیدن باش شنونده باش چون منم اینطوریم اوایل کارم هست باید تلاش ک ...

همینکه تلاش میکنید اشتباه نکنید بازنده هستید. باید اشتباه کنید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

زیاد صحبت نکن

خجالتو بذار کنار.

اروم و یا خیلی بلند صحبت نکن

دقت کن. یاد داشت بردار

با همه محترم باش ولی یجور نباشی کولی بگیرن ازت بعدا.

خوراکی ببر

در من زنان بسیاری زندگی میکنند...نبرد میکنند و هر بار یکی بر دیگری پیروز میشود...با این همه ، در من زنیست که دوستت دارد💖

محل کار جایی برای صمیمیت نیست فقط محترمانه برخورد بشه کافیه

اطلاعات شخصی ندید و کلا پیگیر هیچکس نباشید

زیر آب زنی به شدت بالاست. تو روت می‌خندن ولی خوبیت رو نمی‌خوان

سر حقوق و مزایا تعارف نداشته باشید اگه حق دارید رک مطالبه کنید. اضافه تر از وظیفه تون کار نکنید هیچکس قدر نمیدونه

خساست و غنیمت کردن و.... کلا بزارید کنار ،،، وجه خوبی نداره

از روز اول مرتب لباس بپوشید

طوری نباشه بگن حقوق گرفت لباس خرید. پشت سر آدم خیلی حرف میزنن که روز اول اومد فلان بود و....

نمیدونم غذا و چایی و... میدن یا نه

همیشه به چایی خوب و خوراکی کنارش اهمیت بدید 

مثلا اگه چایی شرکت خوب نیست واسه خودتون هزینه کنید و ببرید

اگه وسیله ندارید سعی کنید سوار ماشین کسی نشید

اگه هم شدید حتما ماهیانه پولش رو بدید

از اول درخواست بیمه داشته باشید

2706