2737
2739

چون بیمارستان شهرمون سزارین اختیاری نمیکنه 

من نمیخوام طبیعی باشم جطور میشه سزارین کنم 

دکترم اهل زیرمیزی هم نیست

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین

باید دکترتو عوض کنی

تنها در صورتی ک دکتر بنویسه سز میتونی سز بشی

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای سلامتی تو دلیم میفرستی ؟              تخصص عالی در زمینه گذشتن از موقیت ها ی مختلف زندگی و گفتن جمله واااای خدایا من چرا اینقد خر بودم               وامروز به تاریخ ۱۶/آذر/۱۴۰۲ بی بی چک من مثبت شد و نی نی ناخواسته اومد تو دل من.مامانم من خیلی خوشحالم ولی بابا زیاد راضی نیست و اخم تخم کرده ولی من از همون ثانیه عاشقت شدم.بخاطر بیماریم استرس مریض شدنتو دارم ولی تورو سپردم به حضرت زهرا و از خدا میخام زیر بیرق ائمه نگه دارت باشه عزیزکم.خدایا شکرت..خب خب انگار بابا فندقو قبول کرده بلاخره🫡😂و داره کم کم باورش میشه پدر شده...امروز ینی ۸ بهمن من فهمیدم فندق یه دختر چادر زریه🥺🥹و من همونجا روی عکس سیاه سفید مانیتور گل سرا و دامن چین چینشو تصور کردم و از ذوق مردم براش ولی طبق پیش بینیم بابای دختری اصلااا خوشحال نشد و یک روز کاااامل رفت توی قیافه..میدونم عاشقش میشه حتی بیتشر از من و مادر خودش ولی خب.‌‌..
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دکترت رو عوض کن برو پیش کسی که زیر میزی بگیره این تنها راهشه

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️

اگه دردای زایمانیت بیشتر از بیست ساعت طول بکشه ولی دهانه رحمت باز نشه میبرن سزارین 

یعنی زایمان طبیعیای نا موفق. تو این بیست ساعت تو اتاق زایمانی و داری زور میزنی 

غیر از این باید دکترتو عوض کنی

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.

عمل لیزیک چشم انجام ندادی تا حالا؟ 

من‌شنیدم اگه بگی فوبیا و ترس دارم میفرستنت پیش‌پرشک معتمد پزشک قانونی و اون مجوز میده

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.
2740
خب طبیعی زایمان کن

فکر نمی‌کنم از پسش بربیام ، فوق العاده در برابر درد ضعیفم و برام غیرقابل تحمله

من دیگه ناراحت هیچی نیستم چون تمام امور زندگیم رو به خالقم ،به خدای یگانه سپردم همونی که بهم زندگی داده پس به خودش سپردم تمام زندگیم رو،از شما هم میخوام برای حاجت من دعا کنید چون دعای دیگران درحق هم زودتر مستجاب میشه اجرتون با امام حسین
اگه دردای زایمانیت بیشتر از بیست ساعت طول بکشه ولی دهانه رحمت باز نشه میبرن سزارین  یعنی زایما ...

اصلا نمیخوام به اینجا بکشه

عمل لیزیک چشم انجام ندادی تا حالا؟  من‌شنیدم اگه بگی فوبیا و ترس دارم میفرستنت پیش‌پرشک معتمد ...

انجام ندادم مشکل‌چشم‌ندارم خداروشکر ، به نظرت اگه برم دکتر چشم پزشک آشنا و بگم بنویسه اینطوری برام قبول میکنن یا خود بیمارستان هم‌معاینه میکنه دوباره

انجام ندادم مشکل‌چشم‌ندارم خداروشکر ، به نظرت اگه برم دکتر چشم پزشک آشنا و بگم بنویسه اینطوری برام ق ...

اطلاعی ندارم. فکر کنم پرونده لیزیکتو میخواد

از طریق روانپزشک اقدام کن بگو ترس شدید و اضطراب دارم. البته قبلش یه پرس و جویی بکن ببین هنوز میفرستن پرشک قانونی تایید کنه یا نه 

چون ۶سال پیش خواهرم اینکارو کرد

خدایا هرچی خیر و صلاحمونه برامون رقم بزن.