2733
2764

زمان بزار بشناسش اونم با دلت با عقلت وقتی ازش مطمعن شدی بهش دل ببند 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سنتیه

خب سنتی باشه به هر حال ک باهم میرید بیرون میبینی چجوری آدمیه اونم میبینه اگه بهم علاقه پیدا کردین خب احساس بوجود میاد 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی.....ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم🌱🩵...

الان دیگه ازدواجای سنتی خیلی فرق کرده خداروشکر در قالب اشنایی و در حضور خانواده ها مثل دوران دوستی اشنا میشن 

اتفاقا بهتراز روابط عاشقانه که بیشترش قربون صدقه و یادشون میره آشنا بشن و اخرش نمیدونی میگیره نمیگیره 😅😅

چطوری اونوقت باید زندگی ایده آل بسازیم؟

واسه زندگیشون تلاش میکنن خانم هم می‌تونه سر کار بره  تدریس مجازی و... من کسی رو می‌شناسم با مدرک زبان روزی یک میلیون تومان در میاره با تدریس مجازی می‌تونه معلم کنکور بشه درآمد معلمای کنکور خیلی زیاده همه میتونن زندگی ایده آل بسازن فقط باید تلاش کنند 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی.....ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم🌱🩵...
الان دیگه ازدواجای سنتی خیلی فرق کرده خداروشکر در قالب اشنایی و در حضور خانواده ها مثل دوران دوستی ا ...

آره واقعا حق گفتی

2706