2733
2771

بچه ها من یکساله عروسی کردم اومدم یه شهر دیگه تو یه حیاط با مادرشوهر زندگی میکنم از روزی که ازدواج کردم ثانیه ای نیست نگم چه اشتباهی بود کردم من چند سال قبل پدرو مادرم فوت شده بودن از بچگی شرایط سختی داشتم و پیش عموم زندگی کردم اونم بعد ازدواج رفت خارج پیش بچه هاش کلا هیچ کس رو ندارم جز خاله و دایی که اونا هم سر زندگی خودشون هستن تو این دنیا آنقدر فشار روحی روم بوده و زندگی آرومی نداشتم افسردگی گرفته بودم الان ازدواج کردم به جای اینکه بهتر بشم بدتر شده افسردگیم از بس که مادرشوهر و خانواده شوهرم و مخصوصا شوهرم بهم فشار روحی و روانی وارد میکنن منو همون جور که هستم قبول ندارن میگن باید طبق چیزی که می‌خوایم باشی و اگه نباشی وای روزگار ادمو سیاه میکنن با رفتاراشون و تهدیداشون مثلا تو یه حیاطیم شوهرم میگه هرروز برو به مادرم سر بزن  یا خونه مادرش خواهراش تو هفته چند بار میان و میگه برو کلا اونجا بشین حالا از در که میرم انگار دشمنشون رو دیدن و چنان میرن تو قیافه و فقط با خودشون حرف میزنن من  همچنان همون دختر غریب هستم من همیشه تک و تنها بودم الآنم هستم شوهرم اصلا درکی نداره مثلا من یه وقت خالی دارم میگم برم به خالم یه سر بزنم چنان کنترل می‌کنه ادمو بری چیکار میگم نرو اینا می‌خوان تو رو از راه به در کنن و یکاری می‌کنه آدم پشیمون بشه و نره و میگه به جاش برو بشین اونجا مهمون هست و کلا میگه فقط با خانوادم باش به جای اینکه با خانواده خودت باشی کلا خیلی اذیتم میکنن مادرشم که دخالت گر از خودش بدتره همه میگن همین که رفیق باز و اهل دود اینجور چیزا نیست و اهله خداروشکر کن ولی واقعا من با به آدم و خانواده بیمار روانی طرف هستم بچه ها واقعا چیکار باید بکنم 

هیچی دیگه ما چی بگیم

اگر بی جنبه هستین لطفا ریپلای نکنید ممنون واقعا حوصله ادم هایی که میخوان به ادم حمله کنن نفرین کنن   نی نی یار سر چیز هایی الکی تگ کنن اصلن ندارم و از شون متنفرم پس اگه همچین ادمهایی خواستن منو ریپ کنن همه حرفهاشون به خودشون نه میخونم نه جواب میدهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مشکلت انقد حاد نیست که نشه حلش کرد

شرایطش رو داری مستقل بشید از اون خونه برید؟

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹

عزیزم تو حیاطط مشترکه من کلا تو خونه زندگی من داره زندگی می‌کنه میگه اینجا خونه منه هرکی دلش میخواد عع سر خود دعوت میکنه من صد برابر تو حالم بدتره زندگیم سخت تره 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Yas said a good sentence: "If I had no enemies I would have doubted my power

فقط ازت خواهش میکنم که بچه دار نشی تا شرایطت بهتر بشه .

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
عزیزم مشکلت انقد حاد نیست که نشه حلش کرد شرایطش رو داری مستقل بشید از اون خونه برید؟

نه اینجور که اینجور این نافش وابسته هست به ننش و خانوادش منو فقط برای نیاز دیگش میخواد کلا آنقدر حال روحیم بده چند دفعه دلم خواسته یه بلایی سر خودم بیارم از دست اینا

هیچی زندگی و سکوت مجبوری چه میشه کرد عزیزم میدونم سخته ولی خب سرنوشتت همینه 😒☹️

برای اینکه پسرم 👶همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی🙏 🍼خدایا ب حق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰
2706