2733
2771

اثر  داره ولی خیلی هورمون هاتو بهم میریزه باعث خشکی لب و پوستت هم میشه

آدمیزاد تو یه سنی، یه قبر می‌کنه، آرزوهاشو میریزه توش و میشینه به نگاه کردن. باور کنید حال سوگواری‌ام نداره. بهت‌زده به مرگ آرزوهاش زل می‌زنه. گیج و منگ. می‌دونه هم که دیگه نمیشه. به قول فروغ؛ «چه می‌شود کرد؟ مگر می‌شود دنیا را پاره کرد و از تویش خوشبختی درآورد؟ همین است که هست»

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

خودم یه دوره استفاده کردم باز نخوردم صورتم دوباره ه کلی جوش زد خیلی اذیت شدم

آدمیزاد تو یه سنی، یه قبر می‌کنه، آرزوهاشو میریزه توش و میشینه به نگاه کردن. باور کنید حال سوگواری‌ام نداره. بهت‌زده به مرگ آرزوهاش زل می‌زنه. گیج و منگ. می‌دونه هم که دیگه نمیشه. به قول فروغ؛ «چه می‌شود کرد؟ مگر می‌شود دنیا را پاره کرد و از تویش خوشبختی درآورد؟ همین است که هست»
استفاده کردی ؟جوشات خوب شد؟

اره خوب شد رفت ولی با نخوردن اش بعد چند ماه برمیگرده

بعدش پر از چروک ریز میشی و خشکی پوست خیلی زودتراز سنت پیر میشی چون دیگه پوستت اون انعطاف اصلیشو ندار ...

منم پشیمونم صورتم داغون شد

من آکنوترن مصرف کردم چند سال پیش،،از این انگار بهتر بود،،این ساخت کجا ست؟؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی،جانان منی،در بطن منی،جانانه بیا....۱۴۰۲/۱۱/۱۹ فهمیدم یه فندق تو راهه🤩😍انشالله قسمت همه ی منتظرا....

من مصرف کردم قبلا ولی خب دورشو کامل نکردم در حد ۳ یا ۴ورق خوردم

بعداز ی مدت برگشت جوشا ولی خب تنها راهم همینه انگار

همه نوع آزمایشی دادم هیچ مشکلی ندارم نمیدونم این جوشای لعنتی برا چیه،دوبارم دکتر رفتم هیچ تاثیری نداشت من ی چیزی میخواستم ک کلا جوش نزنم ن اینکه ی ژل بهم بده بگه هروقت جوش زدی بزن رو جوشه😐

واس من باعث چین و چروک نشد

والان دوباره شروع کردم و ازش راضی هستم

2706