2733
2764
عنوان

امروز خودم ب خودم امپول زدم

530 بازدید | 31 پست

تو اینه نوروبیون زدم

حس عجیبی بود ب دست خودم درد میگرفت😂

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آمپول ب دستتت 

امپول زدم تو باسنم از آینه نگاه کردم

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خوشبحالت شبگرد همیشه تاپیکاتو نگا میکردم  تو ارزوی پرستاری قبول شدن موندم 💔

چیز زیادیو از دست ندادی

اگر قرار باشه یه روز آمپول بزنم اون روز روز مرگمه تا الان ک ۱۸ سالمه نزدم

یبار رفتم معاینه دندون پزشکی آنقدر کولی بازی درآوردم دکتر.  از شدت خنده گفت من دیگه نمیتونم

دیونه نکن خودتو فلج نکنی

من پرستارم بلدم ادمای دیگ هیج وقت نباید بکنن خب

اگر قرار باشه یه روز آمپول بزنم اون روز روز مرگمه تا الان ک ۱۸ سالمه نزدم یبار رفتم معاینه دندون پز ...

درد نداره اونقدرا

چه امپولیم زدی نوروبیون خیلی دردداره🤕

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2706