2733
2771
عنوان

موندم با جاری منفی نگر و خواهرشوهرایی عتیقه 😑😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1224 بازدید | 56 پست

عزیزم منم عروس شهر غریب هستم 

کسیو ندارم اینجا 

ولی هیچ جا هم نمی‌رم

با خانواده شوهرم قطع رابطه کردم چون احترام حالیشون نبود شوهرمم گفت دیگه نه بیاین خونه ما نه ما بیایم خونه شما 

خودم تو خونه مشغول خودم هستم 

گربه خریدم با اون مشغولم 

شغلمم آوردم تو خونه تا همسرم از سرکار بیاد کار میکنم 

ما شهر بزرگی هستیم هر روز بخوام میتونم هر جا برم همه چی داره سهرمون 

ولی اگه میبینی افسرده شدی خودت تو خونه خودتو سرگرم کن 

متاهل🧿❤️
کی باورش میشه بعد از دوسال امروز رفتم خونه خواهرشوهرم خواهرزادش بهش گفت به شوخی ..گفت حالا برو دوتا ...

دیگه نرو خونش چون یا دوست نداره بری یا مهمون نواز نیست

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاری منم همینه، دوسش دارما چون موقع گرفتاری خیلی خوبه، ولی کنارش نشستن آدمو افسرده میکنه انقد از بدب ...

منم دوسش دارم چون سنگ صبورمه ولی خب آدم افسرده میشه از دستش از بس میناله

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

رفتوامدتوخیلی کم کن باهاشون،باشگاه برو،فیلم ببین آشپزی کن فک کن اونانیستن اصلا

بگذار بگویند و بگویند و بگویند،بگذار ببرند و بدوزند و بپوشند،تو بخند!گوش بده!خیره بمان!هیچ مگو.

جاری هیچوقت سنگ صبور نیست

من با جاریام خیلی خوبم فک نکن مشکلی دارم ک اینو میگم

ولی بارها و بارها ثابت شده 

درد و دلاتو ب جاری نگو رازهای زندگیتو ب جاری نگو چیزایی بهش بگو ک مهم نیستن

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
رفتوامدتوخیلی کم کن باهاشون،باشگاه برو،فیلم ببین آشپزی کن فک کن اونانیستن اصلا

باور کن بخدا بعد دوسال رفتم خونه اش اصلا رفت امدی با خانواده شوهر ندارم ولی دیدم افشرده شدم از تنهایی گفتم برم دوری میزنم رفتم اونجا انکار نه انگار حتی نگفت این زن حامله شاید یهماست ساده بخواد بخوره(چون که گاو. دارن)

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
دقیقا چرا همه از مادر شوهر خواهر شوهر مینالن؟   یکی نیس که بگه نه با من خوبن؟  

چون واقعا مادر شوهر و خانواده شوهر معلوم نیس چه مرگشونع 

پسر رو دنیا آوردی خب آوردی قرار نیس مال تو باشه که 

تو فقط باید وظایف مادری رو انجام بدی تربیت کنی و بعدش تحویل جامعه بدی 

وقتی ازدواج کرد دیگه نباید انتظار داشته باشه واسش خرج کنه وقت بزاره چون اون زندگی کاملا جدایی داره 

مادر شوهر انتظار داره پسر که مال خودمه عروسم باید هر چی من گفتم بگه چشممممم 

متاهل🧿❤️

سخته واقعا درکت میکنم، من واقعا خواهرام نبود خیلی سختم میشد، ولی اگه بچه نداری عشق و حال کن برا خودت، ورزش، کار، گردش، فیلم

جاری هیچوقت سنگ صبور نیست من با جاریام خیلی خوبم فک نکن مشکلی دارم ک اینو میگم ولی بارها و بارها ث ...

اره منم این حس دارم ولی نمیدونم از تنهایی به کی پناه ببرم 

سخته واقعا درکت میکنم، من واقعا خواهرام نبود خیلی سختم میشد، ولی اگه بچه نداری عشق و حال کن برا خودت ...

بچه دارم  تو راهی هم دارم من موندم اگه شوهرم خونه امون نبره شهر بابام اینا اینجا دق میکنم آخه هیچ جایی برای سرگرمی نیست 

چ زشت 😕

بخدا حالم بد شد گفتم از تنهاییی تو خونه بپوسم ارزشش از اینا بیشتره

میشه بپرسم کجا زندگی میکنی؟؟ روستاس مگه!؟ 

اره روستاس

اره منم این حس دارم ولی نمیدونم از تنهایی به کی پناه ببرم 

اگه خودتو دوست داشته باشی باور کن تنهایی خیلی لذت بخش تره 

من آدمای سمی دور و برم زیاده دوست خوب هم زیاد دارم 

در کل تنهایی رو میپسندم

دلا خو کن به تنهایی که از تن ها بلا خیزد / سعادت آن کسی دارد که از تن ها بپرهیزد

2706