2733
2771

من تو یه شهر غریب عروس شدم یه جاری دارم کنارم که همش در حال نالیدن و از بدبختی همش حرف میزنه طوری که یه لحظه باهاش بشینی دیگه افسرده میشی بعد خواهرشوهر هم دارم میری خونه اشون قیافه میگیرین خودشون یجوری میگیرن انگار که کی هستن مثلا امروز رفتم خونه اشون چون بچه اش مریض بود یجوری رفتار میکرد انگار دعوا داشت حالم بهم خورد ازشون اینجا هم جایی نداره برم بگردم نه پارک درست حسابی اصلا هیچ جا نیست افسرده شدم بین این قوم عجوج و معجوج از تنهاییی آخرسر به بیابون میزنم

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا چرا همه از مادر شوهر خواهر شوهر مینالن؟  

یکی نیس که بگه نه با من خوبن؟  

آخرش هم زیر خاک آرام خواهیم گرفت، مایی که روی این خاک، آرامش را از هم میگیریم! زندگی کوتاه است…فرصتی برای غم خوردن نیست

وقتتو بذار رو رشد شخصی و پیشرفت خودت

کتاب بخون

فیلم ببین

یه هنری رو یاد بگیر

ورزش کن

ایده های جدید برای زندگیت پیدا کن

از آدمای اطراف هیچی درنمیاد مگر یه دوست عاقل و دانا داشته باشی ک بدردت بخوره

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

کی باورش میشه بعد از دوسال امروز رفتم خونه خواهرشوهرم خواهرزادش بهش گفت به شوخی ..گفت حالا برو دوتا استکان اضافه تر برنج خیس کن یا برو یه چیز ساده درست کن مهمونتیم امشب گفت شرمنده ..یعنی اینکه مهمون نمیخوام بعدش من که اونجا بودم اصلا بامن حرف نمیزد باخواهرش حرف میزد مثلا بگه این بعد سالی اومده خونه ام 

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋
دقیقا چرا همه از مادر شوهر خواهر شوهر مینالن؟   یکی نیس که بگه نه با من خوبن؟  

با من خوبن تا وقتی ک من بهشون خدمات میدم و لطف میکنم

البته اینکه من باهاشون خوب باشم براشون کلاس داره و کلی با من پز میدن

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
2706